Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a beszédkészségemet?

Figyelt kérdés
Szeretném magam jobban kifejezni választékosabban beszélni de nem tudom hogy honnan tanulhatok.

2014. máj. 11. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Sokat olvass.
2014. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó módszer például, ha verseket tanulsz és hangosan szavalod.
2014. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kreativitás fejlesztésével.Pl. milyen kezes vagy?
2014. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jobbkezes vagyok... Nemszeretek olvasni az a baj de lehet el kéne kezdeni csak nincs olyan sok időm tanulás mellett majd nyárra elkezdek sztem
2014. máj. 11. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a leggyakrabban a jobb agy féltekedet használod.Fogj egy tollat,és egy papírt,és mindennap 1 teljes órán keresztül írj,vagy rajzolj.Az a lényeg,hogy abban az 1 órában a bal kezed dolgozzon,és a jobb pihenjen.Ez a gyakorlat harmóniát teremt a két agy félteked között.Ebből az következik,hogy kreatívabb leszel,és fejlődik a beszélőkéd.Nekem bejött!

A googleba találsz még ilyen gyakorlatokat.Csak írd be,hogy kreativitás fejlesztése.Intelligencia fejlesztése..

2014. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bal agyfélteke az a kevésbé kreatívabb félteke nem?Tehát inkább azt használjuk számolásra meg ezekre (akkor valószínűleg ezért vagyok rossz matekból)tehát nem inkább a számolást és a logikám kell fejleszteni a harmónia megteremtésére?amúgy tényleg a bal kezemet és lábamat semmilyen finomabb mozgásra se tudom alkalmazni...
2014. máj. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!