Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskola a legjobb?...

Melyik nyelviskola a legjobb? Hova menjek ha csak a beszédkészségemet akarom fejleszteni?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne hogy folyékonyan tudjam beszélni az angolt a munkám miatt. Nagyon régóta tanulom a nyelvet, de nem beszélek valami jól.
2011. okt. 21. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a beszédkézségedet akarod fejleszteni a legjobb megoldás a magántanár..általában egy tanfolyamon nem sok lehetőség van beszélni...túl sok emberke van egy csop-ban
2011. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom azon hogy csoportba menjek, mert talán ott jobban fog menni a beszélgetés. Voltam már pár nyelvtanárnál, és mikor rá akartak venni hogy beszéljek, egy mondatot alig bírtam összerakni magamtól, úgy éreztem, hogy rákényszerítenek az angolra. Ezért gondolom talán csoportban könnyebben menne, nem stresszelnék a beszéd miatt. Ráadásul vannak kifejezetten beszédtréning órák. Csak az érdekelne melyik nyelviskola a legjobb ebben.
2011. okt. 21. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek jobb csoportban, én is ilyen vagyok, de fontos hogy jó csoportba kerülj, jól válaszd meg a szintet. Csoportban azért van némi versenyszellem, és ez egyesekre kifejezetten jó hatással van.


Melyik suli a legjobb? De melyik városban? ;)

2011. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp Pesten.
2011. okt. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!