Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valami jó ballagási műsor?

Valami jó ballagási műsor?

Figyelt kérdés
Idén ballagunk (8.-ból) és kellene valami vicces műsort előadni,például tavaly az x-faktort parodizálták. Nincs valmi ötletetek? Előre is köszi!
2014. máj. 11. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most ballagtam gimiből és az egész műsort én szerveztem. Írtam egy vicces verset, ami minden tanárra kitért, persze egyszerűsítettem, hogy pl angoltanárok egy kategória. 14 versszak született, ebben volt kis narrációs rész is. Ehhez írtunk egy ilyen fennkölt hangnemű bevezetőt, ami bonyolult szavakkal és kifejezésekkel vált viccessé. Készítettünk ilyen fotós videót, meg volt egy komolyabb bevezető az egésznek az elején. Ezzel kezdtük, jött a videó, majd a vers felkonferálása, és a vers, aminek a versszakait szétosztottuk egymás között. A tanárok végig röhögtek, élvezték.
2014. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!