Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te is bulizó társaságot keresel?

Te is bulizó társaságot keresel?

Figyelt kérdés
Budapesten, +18, rendes fiúkat és lányokat keresek, akikkel el lehet menni bulizni. Meglévõ társaság is érdekel! Engem leginkább az rnb, és a hip hop köt le, tehát Peaches and cream. Azért keresek embereket, mert nincs társaságom, folyton mással tengek lengek, mások meg olyan jól össze hozzák és egy hullámhosszon vannak, pl az exem 4-5 barátnõjével jár el rendszeresen.... Jó volna egy baráti társaságot kialakítani, vagy csatlakozni valahova, én 22 éves fiú vagyok. :) írjatok nyugodtan üzit

2014. máj. 13. 03:21
 1/6 anonim válasza:

Igen, igen, igen! Én is pont ilyen barátokat keresek, az én barátaim nem bulizós típusok és senkit nem lehet elrángatni egy szórakozóhelyre. Még a gimiben volt ilyen társaság, de az már szétszéledt, nekem is hiányzik hogy 4-5-en meginduljunk az éjszakába :)

Sajna a zenei ízlésünk nem egyezik, én inkább DnB, trance típus vagyok, de ha vki úgy érzi írjon nyugodtan :) 26 éves lány vagyok, budapesti

2014. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltátok azt a helyet ahol csak ilyen zene szól akkor szóljatok nekem is. Sajna a Peaches and Cream nem egészen ilyen. :)
2014. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is mennék, csak nekem is pont a hellyel van problémám, nekem egy túlságosan gazdagoknak szóló, sznob helynek tűnik, a zenével nincs bajom.
2014. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig higgyetek el hogy nem vagyok se sznob se gazdag:)
2014. máj. 13. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
mondjuk az is igaz, hogy az egész fővárosban csak olyan helyekről tudok, ami vagy a gazdagok és sznobok, vagy pedig a legalja plebsz igényeit szolgálja ki, tehát a két végletet. ami a kettő köztieknek szól, olyan nincs, legalábbis nem tudok róla, pedig ismerem a várost rendesen...
2014. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán szoktak a Fogas kertben olyan bulikat tartani ahol ilyen zene szól. Én egyszer pont a szülinapomon futottam bele :) Notorious B:I.G& 112- Only You .....ott volt a helyem :)
2014. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!