Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menjek akkor osztalykirandulasra?

Menjek akkor osztalykirandulasra?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmaba vagyok affelol, hogy menjek-e vagy ne. Tomoren elmondom, mi a helyzet. Fiu vagyok es nem vagyok az a nagy tarsasagi hudejo fej, s nem szeretek kirandulasokra menni. Most junius 6.7.8-an mennenk, es eredetileg nem mentem volna, mert a legjobb baratom sem tud jonni, az tuti. Nem jonmeg par olyan ember, akikkel a legjobban kijovok az osztalybol, s nagyon maganyosnak ereznem magam. Pentek szombat vasarnap nagyon sok dolgot beletehetnek a kirandulas helyett, ahol ugyis szetunnam magam, s nem ereznem jol magam. En idiota mar befizettem tegnap, de nagyon megbantam, mert akkorjottem raa rra, hogymenny mindent vesztek, ha elmegyek. Ha elmegyek csakannyi elonye van, hogy nem lesz buntudatom, es osztalyfonok orul. Segitsetek, mit tegyek? Valahogy tegyek kifogast,h ogy nem tudok menni?
2014. máj. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz menni,ne menj.ne legyen a tanárok miatt bűntudatod.most mi értelme lenne elmenni,ha nem rzed jól magad?ez nem kényszerkirándulás.
2014. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kis Boróka válasza:
A kirándulás olyan, amilyenné teszed magadnak. Én is utáltam osztálykirándulásra járni, de utólag azt látom, hogy a hozzáállásommal volt baj. Talán most közelebb kerülhetnél az osztály azon részéhez, akivel nem nagyon találtátok meg a közös hangot. Akkor tényleg ne menj el, ha azt érzed, katasztrófa lesz és elpocsékolt idő. Viszont ha amúgy otthon ülnél, akkor nem árthat a levegőváltozás. Magadat tartsd szem előtt, ne az ofőt!
2014. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy ilyen velem is, de az csak egy sima buli volt. Ugyan az volt, mint veled, hogy senki általam kedvelt ember nem lett volna ott, és nem mentem. Úgy érzem, jó döntés volt. Volt egy kis "bűntudat", hogy mit fognak gondolni rólam, de másnapra még a gondolata sem foglalkoztatott :D. Ha nagyon nem akarsz menni, ne menj. 3 nap sok idő, főleg olyan emberek közelségében, akiket nem kedvelsz.
2014. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem is értem, manapság miért van ilyen, nálunk sosem merült fel sem általános, sem középiskolában, hogy valaki nem akar elmenni. Alig vártuk már, hogy végre menjünk egyet valamerre!
2014. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!