Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy fiú és nem tudom hogy...

Van egy fiú és nem tudom hogy mondjam el neki hogy tetszik. Mondnátok kérlek nekem olyan szövegeket amivel el tudnám mondani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán beszélgess vele kb. 10 percet, írj rá facebookon, egyből le fogod tudni szűrni, hogy érdekled-e.
2014. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, esetleg jelezd felé, és várd meg, míg ő kezdeményez, mert ha visszautasít, az nagyon ciki lesz.
2014. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsónak. Na az ilyenek miatt wan ,annyi szingli meg depressziíós csaj!inkabb tartsd meg magadnak a veleményed


szerintem próbalj vele szóba elegyedni abból úgy is kiderul ,hogy érdekled e wagy sem! ha nem akkr meg mi wan nem o az eggyetlen srác a világon,de ha nem próbalod meg késobb még banni fogod1

2014. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!