Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. El szeretném mondani neki, mert úgy érzem, hogy én is tetszek neki. hogy kezdjem el? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval már egy idelye szerelmes vagyok egy fiúba..és ugy etzem, mintha en is bejonnek neki...arra gondoltam (a baratnoim szerint is jo otlet) hogy elmondom neki...hogy kezdjem el? (evfolyamtarsak vagyunk tehet a suliba orak utan szeretnem.) Legyszi irjatok tippeket hogy hogy kezdjek bele...

14/L



2014. márc. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor nyugottan próbáld meg, ha szingli a srác akkor mond el neki; nem lesz gáz(kivéve ha egy bunkó ) ha tetszhetsz neki akkor érdemes megpróbálkozni. Én ismerek valakit, aki úgy jött össze valakivel, hogy azt eleinte kicsit még idegesítette is, de mostmár 2 éve együtt vannak és ahogy elnézem örökké így lesznek.
2014. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem fogok senki szájába szavakat adni,de szerintem mások sem szeretnék.


mi ebben olyan nehéz?Egy kicsit tervezni kell a megfogalmazást de túl sok lehetőség nincs,ezt csak akkor lehet elrontani ha stresszelsz,tehát ne idegeskedj ha előtte állsz.

2014. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat en eleg stresszelos tipus vagyok ugyhogy nem tudnatok valami tippet adni? LEGYSZII! :) amugy a fiu kicsit bunko azt hallottam..(a padtarsa nagyon jo baratnom) LEGYSZI IRJATOK TIPPEKET HOGY KEZDJEM EL ELMONDANI..
2014. márc. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!