Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen táncokat kell általában...

Milyen táncokat kell általában ismerni egy "táncos bulihoz"?

Figyelt kérdés
Olvasok néha ilyet, hogy azt írják, hogy a rendezvény után táncos buli van. Csak ennyit írnak, nem írják, hogy diszkó vagy salsa party vagy ilyesmi, csak ennyit, hogy "táncos buli". Az ilyeneknél kell ismerni valamilyen általános táncokat? Vagy az emberek csak akkor táncolnak, amikor olyan stílusú szám megy, aminek a táncát ismerik?

2014. máj. 23. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Illetve akkor, ha szívesen táncolnak az adott zenére.

Általában sláger zenékre vannak táncos bulik, amikre jórészt blues, diszkó, rocky, esetleg hip hop táncok valók, vagy egy univerzális társastánc, mint a ceroc. A salsa buliknál rendszerint kiemelik, hogy az lesz. A tíz versenytánc stílusa elvétve lehet, ezeket inkább a testtartás, stílus miatt érdemes ismerni a táncos bulikon, művelni kevésbé esélyes.

2014. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. A kérdés azért merült fel, mert nem tudok táncolni, és nem tudom, hogy mit lenne érdemes tanulni ahhoz, hogy ilyen táncos bulikon ne legyek elveszett. Ki kellene választani egy stílust (rock and roll, stb.) és azt jól megtanulni? Vagy van olyan óra, hogy többféle stílusban is megtanítanak egy kicsit, hogy valamennyire tudj minden táncolni?


A tánciskolákban általában konkrét stílusra látok órákat, illetve van olyan, hogy társastánc óra, de ott keringő meg hasonlók vannak, amiknek nem hiszem, hogy táncos bulikban nagy hasznát lehetne venni.

2014. máj. 24. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, keringőzni nem igazán fogsz "táncos bulin".

Egy univerzálisabb társastáncot ajánlanék, amit előbb is írtam, azt elég sok zenei stílusra fel tudod használni. A leggyorsabb használható eredményt szerintem ez adja.

2014. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!