Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sosem barátkozhatok majd szép...

Sosem barátkozhatok majd szép és népszerű lányokkal, ha csúnya vagyok és kicsit hájas?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék barátkozni velük. Tök jó életük lehet, jó pasikkal vannak jóban. Az a srác, aki nekem nagyon tetszik is jóba van velük.
2014. máj. 24. 19:01
 1/3 anonim válasza:

Természetesen jóba lehetsz velük, barátok is lehettek. Csak beszélgetni kell valakivel és hogyha te is és a beszélgetőpartner is szívesen társalog elkezdhettek egy erősebb kapcsolatot építeni. ( bocsi, hogy érdekesen fejeztem ki magam)

Csak ügyesen

2014. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Alapvetően nem kellene olyanokkal barátkoznod, akik szerint "csúnya vagy és kicsit hájas". Ha te gondolod így, az pedig önbizalom hiány. Mindenki szép a maga módján. Ahhoz, hogy sikeres lehess, előbb el kell fogadnod magad.


(u.i: ha üzenetben küldesz egy képet, elmondom az őszinte véleményemet a külsődről.)

2014. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

miért fontos hogy ,,népszerűek"?

anno amikor én kezdtem a gimit, sokáig nekem sem volt barátom. aztán mostanra vagyunk 5en nagyon jó barátnők, akik meg valamikor népszerűek voltak... hát igazából már senkit sem érdekelnek, legfeljebb egymást.

szerintem várj türelmesen, te is összerázódsz majd jó barátokkal, még ha népszerűtlenek is, és ők nem fognak törődni a külsőddel. nálunk is van vézna magas, kicsit duci, de ez senkit nem érdekel.

próbálj kicsit változtatni az értékrendeden. a népszerűség többnyire nem takar értéket. és ettől senki nem lesz szebb.

2014. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!