Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka ezeknek a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka ezeknek a csúnya de népszerű nőknek? Akik bármelyik pasit megkapják.

Figyelt kérdés
Ismerek sok ilyet, nekem is volt egy ilyen barátnőm középiskolában. Ő például kövér volt, szemüveges, az arca sem volt különösebben szép. Mindig kinézett magának egy fiút, aki megtetszett neki éppen, és azt az illetőt mindig el is csábította. Pedig átlagos, sőt jóképű fiúkról volt szó. De mégis hogyan csinálta? Senki sem értette hogy mi a titka. Hiszen nem arról volt szó, hogy azokból válogatott akik neki udvaroltak, hanem ő azokat szerezte meg akiket kiszemelt magának, annak ellenére hogy csúnya lány volt. Aztán felnőttként egyre több, és több ilyen nőt ismerek meg...Akik az előnytelen külsejük ellenére meghódítják a jóképű, befolyásos, 26-35 éves férfiakat. Nem rosszindulatból kérdezem, csak saját magam elég sikertlen vagyok a pasikkal, és nagyon érdekel mit tudnak ezek a nők.
2013. nov. 14. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
ő szopott a legjobban
2013. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, intelligencia, humor, jókedv, optimizmus.
2013. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
2013. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Vákuum van az agyuk helyén , ezért jól szopnak! Szóval helyesen írta az első!
2013. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Annyira titkuk, hogy tudnak "férfiul" :)

Mit használ ki ez a lány?

- A férfi szeret kűzdeni/vadászni egy kis etyepetyéért

- A férfi szereti a nőket (mindennél jobban, és elég széles spektrumban)

- Folyamatosan képes fenntartani a férfi piszkos fantáziáját ("bármi lehet ezzel a lánnyal" érzését)

- Mosolyog rá. (ettől a férfi úgy érzi tetszi ka lánynak, és a lány akar tőle valamit. lsd: előző)

- Érti amit egy férfi mond neki, és tud úgy válaszolni ahogy a férfi értse!

A férfi, és női beszéd között ég és föld a különbség. (erről jelent meg egy nagyon érdekes könyv, valahol még meg is van a polcon a többi között. Kötelező olvasmány mindkét nemnek)

Ennyi a titkuk.

És utána nem baj ha ért a férfi szerszámához is, és a szexben nem egy passziv, hanem ügyes aktiv fél.

2013. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak szerinted csúnyák. A kövér gondolom nem a 150 kg, csak nem botsáska. Van, aki a nagydarab nőkre bukik, jó a természetük, bedobják magukat. A pasik meg buknak az alkalomra. 26-35 évesen már mást akar a pasi, biztonságot, családot, esetleg elnéző feleséget. Aztán ismerek olyat is, aki hazárdírozott és elkapta a farkánál fogva, pont csalódott volt a pasi vagy a nője nem akart hozzámenni, felcsináltatta magát a csaj, nem is egy ilyet ismerek!! Pasi meg elvette...Ezer oka lehet, hogy megfogják ezeket a pasikat. Lehet, hogy azzal, hogy mindent megtesznek a pasinak vagy ők tényleg ilyen vonzóak természetileg, nincs bajuk magukkal.
2013. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Down mi a címe a könyvnek?
2013. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Én a pár-beszéd cimű könyvet olvastam.

2013. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Kisugárzás, ha nem érzed magad csúnyának nem is fogsz úgy viselkedni. Kövér vagyok és a csajaim egy jó ideje már a "túl jó nő a csajom" kategória. Mert elkezdtem úgy viselkedni mintha engem akarna minden nő. És tudjátok mit? Sok nőnek EZ kell. Határozottság, magabiztosság, kis bunkóságot is vegyítek bele néha, de ezzel óvatosan kell játszani. HA nem érzel rá, az nem segít, hanem tényleg bunkó leszel. :S

De azóta jobbnál jobb nők figyelmét is felkeltem akikről gimiben csak álmodni mertem. Nincs sok pénzem, jó középátlag fizu, tök átlag ráadásul öreg kocsi, és divatos zenéket sem szeretek, mégsem a rocker csajok közül szedtem fel az utóbbi időben (elmúlt 4 év) a legtöbb csajt.

Sok srác nyavajog itt, hogy miért nincsenek nők, meg miért ilyenek olyanok. Én is ilyen voltam gimiben aztán szépen lassan változtatni kezdtem. És láss csodát, ha nem is kapok meg minden nőt, de messze többet és jobbat tudok meghódítani, mint korábban hittem volna. Ez, rengeteget dob. És nagyon igaz, hogy a lányoknak kevésbé fontos a külső mint nekünk. Ha egy jó személyiséggel meg tudod fejelni, hamar eltűnnek az úszógumik, a borosta, a kevésbé divatos öltözködés és kívánatossá váltunk a szemükben.

2013. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én igaz a fiúk oldaláról írtam de állítom, hogy ez működik visszafelé is, még ha mi jobban is adunk a külsőre.
2013. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!