Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiú létére népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú létére népszerű a lányoknál. Hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Lány vagyok én is, és nekem is tetszik :D Nagy kampós orra van, aránytalan arca, közel ülő szemei, alkatra sem valami jó. De mégis oda vannak érte a nők. Én is. Soha sem volt gondja azzal hogy felszedjen valakit: volt neki hosszabb kapcsolata is, egyéjszakás is. Olyan is akivel 4-5 alkalommal csak a szex miatt jártak össze, ilyen is volt több lány. A haverjai tőle kérnek tanácsot hogy hogyan csajozzanak stb. Tudja hogyan kell közeledni egy visszafogott és hogyan egy nagyszájú csajhoz. Mi lehet a titka?
2013. márc. 26. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Karakteres.
2013. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WsAkosWs ***** válasza:
100%
Az a titka,hogy nem csak a külső a lényeg.
2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

"Tudja hogyan kell közeledni egy visszafogott és hogyan egy nagyszájú csajhoz."

Ennyi. Tudja, érzi, kitapasztalta, van önbizalma, határozott.

2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Biztos mèretes a kékeres.
2013. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudja, hogyan kell tenni a szépet a lányoknak. Amit a többség meg nem...
2013. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Te vonzodsz hozza, es mi mondjuk meg miert?
2013. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Van egy kisugárzása a tagnak. Na már most ha neked is, akkor illő előbb megtáncoltatni a pasit, ha hosszabb távra szeretnéd magadnak, és nem csak alkalmi kapcsolatra:D De csak akkor kezdj bele, ha tényleg neked is van egyéniséged és kisugárzásod. Ellenkező esetben a bukta garantált.
2013. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Legenda szerint az orr mérete tükrözi a himtag méretét. Lehet, hogy az ebből fakadó ősi ösztön mozgat titeket...
2013. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint akar engem. Teper is: randizni hív, meghív ide-oda, a kedvemben jár stb. De tudja hogy mi kell nekem. Én egy visszafogott lány vagyok és óvatosan is közeledik felém. Nem tolakodó, csak szép finoman halad. Azt mondja engem nem csak szexre akar. Na mondjuk lehet azért mondja ezt, mert azt akarja hogy megbízzak benne, és X hónap után majd belemenjek, ő meg tovább fog lépni. Emiatt félek azért :S Meg ugye tudja hogy mikor mit kell mondani pl nekem.
2013. márc. 26. 13:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Addig ne tégy semmit mig abszolút meg nem bizonyosodsz arról hogy a tag szerelemmel és érzéassel szeret. Ugyanis amit leirtál az nem arról tanuskodik, hogy téged szeretne-hanem dönteni akar-csak és kizárólag-csak meg van a maga technikája(amit irtál) és amit sok nő benyel.Mondjuk van aki nem, és átlát az ilyen előadó művészkén.
2013. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!