Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszerűen félek élni. Mit...

Egyszerűen félek élni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves lány vagyok, és az a baj, hogy majdnem mindentől tartok. Teljesen begubóztam: ha elhívnak valahova, akkor nem megyek, mert a bulik és a hasonló események előtt csak arra tudok gondolni, hogy úristen én nem csinálhatom meg a hajamat, mert akkor letörik és kihullik. Nem festem ki magam soha, mert félek, hogy ráncos leszek. Alig van olyan étel, amit meg merek enni, mert már mindenre azt mondják, hogy egészségtelen. Egy pohár gyümölcslevet alig merek meginni, mert úgy érzem beszennyezem vele magam. Folyton folyvást csak kételkedek, itt vagyok most haverok nélkül, már alig van valakim. Lemaradok az életről, lelkiismeret furdalásom van, bármit teszek, ebben a világban csak úgy lehet élni, ha ártunk a testünknek. Túl sokat kattogok ezen... évek óta edzek, mindig zenét hallgatok stb, de ezek sem veszik el teljesen a figyelmem, még mosogatás, meg házimunka közben is erre gondolok. Attól, hogy egy csepp alkoholt leeresszek a torkomon, szinte rettegek..nem a részegségtől, hanem mert egészségtelen...talán azért van ez, mert túl sokat olvasok az étkezésről..nem tudom. De a külsőmhöz sem merek hozzányúlni, mert tudom, hogy csak úgy tetszhetnék magamnak, ha tönkretenném. Nem tudom mi van velem...valamit írjatok légyszi mert nem tudok kitalálni semmit. Hiába mozdulok ki kényszerből, ha jól érzem magam utána is csak arra gondolok, hogy egy este alvást kihagytam, és nem tudtam regenerálódni meg a hangos zenétől a hallásom elromlik. Ilyen idiótaságokra gondolok.
2014. máj. 27. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, a bátrak korán halnak, a gyávák sosem élnek. Bár nem hiszem, hogy ez most kihúzott a búskomorságodból...
2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szomorúnak nem mondanám magam. Elég sok minden felpörget, legyen az egy jó zene, vagy jó film. És épp ezaz, hogy ami bennem van, azt nem tudom kiadni a félelem miatt.
2014. máj. 27. 15:44
 3/4 Marika827 ***** válasza:
76%
Soraidat olvasva azt gondolom neked sürgősen szakemberre lenne szükséged elsősorban,aki a hasonló ,,egészségmániás,, emberekkel foglalkozik.Mert ez nem normális,hogy valaki ennyire retteg,még csak 19 vagy,, kérd ki a kezelőorvosod tanácsát.Biztosan tud javasolni neked valakit,akivel erről elbeszélgetsz,és segiteni tud neked.
2014. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egészségmániám van, érdekelnek mik vannak az élelmiszerekben, de egyenlőre nemtudom szabályozni mi legyen a testemben, csak ha saját keresetem lesz :-D


A sminktől is tartok, de ennek ellenére használom, mert azzal jól érzem magam a bőrömben :-)


Amúgy sminkben is van bio :-D

2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!