Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal egy 4 tojásos...

Mennyire hízlal egy 4 tojásos piskóta, grahamből, és fruktózzal? 180 centis huszonéves fiú vagyok, de nem tudom megtartani a 68 kilót :S egyszerüen ilyenkor már a vércukrom annyira lenn van, hogy villog a szemem:S

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megeszed az egészet, akkor nagyon...
2013. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Fruktóz - ugyan olyan rossz

Graham liszt - attól hogy drágán adják, még ócska.


Huszonéves fiú, az apád apjának az apjának az apjának... vadászok voltak. Nem ettek piskótát fruktózzal. Húst ettek, és mégsem volt lent a vércukruk, vajon miért?


Mert az egészséges emberi szervezet szabályozza a vércukorszintet, de minél több keményítőt, glükózt és fruktózt eszel annál jobban tönkrevágod ezt a szabályozást. Hallottál már erről, cukorbetegségnek divatos most ezt nevezni.


Könnyű megoldásnak tűnik, hogy rossz a szabályozás, leesik a cukrod -> egyél egy kis cukrot hogy ne légy rosszul. Csak ezzel tovább súlyosbítod, amíg el nem jutsz a komoly betegségig.


Most fékezd meg, inzulinrezisztenciád lehet, ezen még lehet segíteni. Meg akarlak lepni: nem sütievéssel.

2013. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68kg-t minek tartani? Az még bőven mehetne fölfele.
2013. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült, hogy minek ezt tartani, ha nem megy.

S főleg minek sütizni akkor.


A párom 173 és egyszer lefogyott 56 kilóra. Könnyen ment neki, ő olyan, de megtartani nem tudta. Ha annyit evett, hogy ne szédelegjen, hízott. Úgyhogy feljebb vitte a súlyát, utána pedig még feljebb, de közben átlépett a férfikorba és valahogy máshogyan oszlik el rajta ugyanaz.

De ha nem megy a súlytartás, nem érdemes erőltetni.

Ha lemegy a vércukrod, gondolom, valamit rosszul csinálsz. Nem megfelelő ételt eszel, nem megfelelő időben...

De hogy ezt miért kell piskótával kúrálni...?

(Nem mondom, hogy ne egyél piskótát, csak nem értem, miért ettől vársz megoldást.)

2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elírtam, 176 centis. És nem kövér 65 kilóval, pedig izma is csak annyi van, ami az élettel jár (nem fizikai munkát végez, maximum a ház körül csinál dolgokat, biciklizik, túrázik, nem edz).
2013. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó hát nkem most így van egy 28 as csípőm, meg elégé ha felemelem a kezemet akkor minden bordám kiáll... de egyszerüen fééélek attól hogy egyek, mert félek hogy kövér leszek. 180 centimhez ez eléggé kevés, tudom... de ha eszem és véletlenül hízom egy egy kilót.... akkor meg borzalmas lelkiismeret furdaláom lesz... így inkább napi 7-800 kalóriát szeme kb... ehez még mozgok is, napi 20 kilómétert tuti beiktatok, gyaloglást, 6km/h val gyalogolok, meg kerékpár... azt szédelgek...
2013. nov. 15. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te pszichológiai eset vagy. Nem sértegetésként, de tényleg. Nem normális koplalni és kiálló bordákkal rettegni, hogy hízol egy kilót...

HA majd híztál párat (1 kiló semmi, a tested gondol egyet, benntart egy kis vizet vagy bármi és fentebb megy a súly :D) és szűk lesz a nadrágod, elgondolkodhatsz rajta, hogy mit akarsz (a szédelgő véznaságot én nem akarnám), de addig ne sanyargasd már magad...

2013. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ugye tisztában vagy, hogy az anorexia nem csak női betegség? Keress fel egy szakembert, mielőtt késő lenne.
2013. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek akarod megtartani a 68 kg-t, ha a bordáid is kiállnak?

Kezdj el edzeni, egyél normálisan.

Szerintem izom bőven férne rád, és sokkal jobban is mutatnál úgy. Férfiként fél év után is már látványos eredményt lehet elérni. Tömegnövelő étrenddel + súlyzós edzéssel.

2013. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!