Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Főzeléket milyen evőeszközzel...

Főzeléket milyen evőeszközzel illik enni?

Figyelt kérdés
Pl. sült oldalas paradicsomos káposztával. Vagy spenót-tükörtojás: kés-villa vagy kanál? Esetleg mindhárom?

2014. jún. 2. 19:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

""meggondolandó, hogy nézel ki? ;) XD"


24 éves, fiatal kölyökképű férfi. És remélem, hogy te lány vagy különben visszaszívom a dolgot. :-P"


nő vagyok, nem lány :P

2014. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben külön kérném a húst, ha főzeléket kérnék, ami teljesen valószínűtlen, mikor bármit lehet kérni. Ha főzeléket eszem, egyébként is önmagáért eszem, nem biztos, hogy nagyon kell bele a bonyodalom. Otthon nyilván nem csinálok problémát semmilyen kombinációból, berámolom arcba a cuccot és suhanok repetáért. A főzeléket természetesen kanállal kell enni, nem villával meg habverővel meg kőműves kalapáccsal.
2014. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés az volt, hogy hogyan ILLIK, nem pedig az, hogy kinek hogy KÉNYELMES!!!!!
2014. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

"nő vagyok, nem lány :P"


Elnézést hölgyem, mea culpa!

Habár most hogy újra elolvastam a kérdést és hmmm evőeszköz, főzelék, orális szex... hmmm... :-P

2014. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Elnézést hölgyem, mea culpa!

Habár most hogy újra elolvastam a kérdést és hmmm evőeszköz, főzelék, orális szex... hmmm... :-P"


ja, már csak a desszert hiányzik...vagyis jobban meggondolva az is benne volt a felsorolásban ;)

2014. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
"A kérdés az volt, hogy hogyan ILLIK, nem pedig az, hogy kinek hogy KÉNYELMES!!!!!" linkeld be légy oly kedves, azt az asztali etikett könyvet, mely szerint illik folyékony halmazállapotú ételeket villával és késsel "enni" ...
2014. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"ja, már csak a desszert hiányzik...vagyis jobban meggondolva az is benne volt a felsorolásban ;)"


Feltételeztem, hogy a desszertet a hölgy hozza. :-P

2014. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Feltételeztem, hogy a desszertet a hölgy hozza. :-P"


a tiédet, az enyémmel neked kell előÁLLni ;)

2014. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

[link]


Itt keresd meg az "Evőeszközök használata" címü részt, ott megtalálod a következö mondatot:


"Főzeléket, húst, tésztát nem illik kanállal enni. "

2014. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

hát nem nyitom meg, mert letiltja a malwarebytes...


de ha beírod a googlebe, hogy asztali etikett főzelék evőeszköz, akkor a találatok 99 %-a szerint pont kanállal illik enni a főzeléket

2014. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!