Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti 13évesen mit csináltatok...

Ti 13évesen mit csináltatok nyáron? 13/L

Figyelt kérdés

Itt a nyar,13 eves vagyok tudom ilyenkor meg nem tudok annyira''elni''

Valami tipp,hogy mit csinaljak? Mennek Balatonra meg 1taborba az kb 1-1,5honap de a maradek idoben? Ugy hataroztam,hogy hasznosabban toltom az idei nyarat,de nem tanulasra gondolom, valami program a haverokkal?a strandon kivul.



2014. jún. 5. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Farmerama :D vagy bármi más játék :)
2014. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XBOX, foci, animék
2014. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Strand, biciklizés, kirándulás, olvasás, valami számítógépes játék, új filmek nézése, állatkert, sport, új hobbi, otthon vagy családtagoknál besegítés kis zsebpénzért cserébe, barátokkal sütizés/üdítőzés, sok a lehetőség.
2014. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvastam és kreatívkodtam. Gyöngyállatok, gyöngyszövés, karkötő csomózás. Utóbbit tudom ajánlani, olcsó, lehet közben beszélgetni, fél szemmel képernyőt bámulni, ráadásul oktatóanyag, minták teljesen elérhetőek neten. Voltam rokonoknál, másik városban (most már mi nyaraltatjuk az új generációt), néha barátnőknél aludtam.
2014. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején még babáztam, gyurmáztam, rajzoltam. Tollasoztunk a családdal, kötöttem pulcsit magamnak és néha hímeztem is, mert a mamám megtanított. Tök jól elvoltam magammal. De ez 30 éve volt. :)
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!