Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltatok ilyen...

Ti mit csináltatok ilyen lekezelő munkatárssal?

Figyelt kérdés

Egy olyan cégnél dolgozok ahol rajtam és még egy nőn kívül mindenki férfi, ami nem baj. Jól kijövök általában mindenkivel, elpoénkodunk, de egy később jött kolléga kábé emberszámba se vesz. Komolyan úgy érzem, hogy nem provokáltam ki semmivel, csak simán úgy érzi, hogy ezt megteheti, mert fiatal lány vagyok és szakmailag felettem áll.

Egy kérdésemre se tud normálisan válaszolni ha épp válaszol egyáltalán, ha meglát az utcán köszönés nélkül elmegy mellettem... Próbáltam semmibe venni ezeket de egyre inkább telik az a pohár.



2014. máj. 25. 16:03
 1/2 anonim válasza:

Én nem törődnék vele, mondtad, hogy sokan dolgoztok foglalkozz mással. Köszönj neki, tedd meg amit kér, válaszolj a kérdéseire és kész, csak munkatársak vagytok, nem kell szeretnetek egymást, illetve így te vagy az erkölcsi győztes.

Egyébként, hogy ki szeret és ki nem, szerintem nem érdem kérdése, nálam is van olyan, hogy ránézek valakire és azonnal unszimpatikus, van ilyen.

2014. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én sem törődnék vele vagy megkérdezném, hogy miért nem köszön, miért nem válaszol a kérdésemre. Ettől szerintem meglepődne, mert manapság nem divat az őszinteség és az, hogy az emberek megbeszéljék a problémáikat egymással.

A kérdésedből az derül ki, hogy valószínűleg magasabb beosztású Nálad, így akkor nem a helyedre pályázik.? Az viszont lehetséges, hogy valami retyerutyáját (értsd. rokonát vagy haverját) szeretné a helyedre és úgy gondolja, ha kiutál Téged, akkor már félig nyert ügye van. Vannak olyan emberek is, akik csakúgy utálatosak másokkal..Bízz magadban és próbáld értékelni önmagadat, mert értékes ember vagy függetlenül attól, hogy valaki hogyan bánik Veled! Ha van önbizalmad, akkor nem fog érdekelni az olyan emberek viselkedése, akik bunkók.

2014. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!