Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 évesen ti mit csináltatok?

13 évesen ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. Több dologra lennék kiváncsi:

ennyi idősen ti mit csináltatok

-tanítási év közben

-tanórákon

-nyáron

-tanítási szünetben


például ottalvás, egynapos együttlógás, egynapos csövezés a haverokkal, rendezvények, koncertek, mozi, bowling, vagy csak fagyi tanítás után, ilyenek. Bármi szóba jöhet.

Lehet lánnyal fiúval, bárhogy, csak annyit kérnék, hogy kérlek részletesen irjátok le, és minél többet.


Ha az számít, idén (7-edikben) mentem új hatosztályos gimibe, senki nem ismert senkit.


Előre is köszi :)



2014. jún. 4. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem annyira emlékszem rég volt :D ( 22 éves lány vagyok)


De azt tudom,hogy áltiban úgy ment.

Haza jöttem a napköziből,ha maradt házim akkor megcsináltam itthon aztán a barátaimmal és húgommal lementünk a közös udvarba ahol a barátaink összegyűltek és pár órát kint voltunk,bicikliztunk,labdáztunk,tollasoztunk.

Télen pedig hógolyózás,hóember építés stb

Bár régen is más volt a gyerek kor és most is más.

2014. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- Natúran tanév közben:

Rengeteget játszottam számítógépen, hülyeségeket írtam (történeteket) a barátaimmal császkáltam a városban és menő volt hogy jeges fagyit eszek egy játékház tetején, hintáztam, napi 30 percet neteztem (csak hétköznap)

- Tanórákon: Sztorikat gyártottam a fejemben, odafigyeltem, unatkoztam, mégtöbbet unatkoztam.

- Nyáron

ugyanazt amit az első pontban

- tanítási szünetben..

hát.. mindenfélét. kajáltam, beszélgettem, puskát írtam, szenvedtem stb.


22/F

2014. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 éves srác vagyok, nem lenne kedved dumálni?


st.klukon a skype nevem (első ami kijön az vok én)

2014. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkoriban még tanultam is valamit, suliban, írtam leckkét. Tanórán figyeltem nagyrészt.

Nyáron, szünetekben bringáztam, horgásztam, barátokkal voltam, családdal utaztunk ide-oda. Náha billiárdoztunk, csocsóztunk, Balatonon fürödtünk.

20/F

2014. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na nézzük csak....

- tanév közben: keveset tanultam (ami kellett, rám ragadt órán), gyöngyöt fűztem, gyöngyöt szőttem, kreatívkodtam, olvastam mindent, amiben betű volt, suli után bejárós barátnővel buszvárás, ritkán egy éjszakás ottalvások, végigjátszottam a Diablo II-t a boszorkánnyal, sorozatnézés (napi maximum 2 db), szombatonként volt konditerem, tesco-s grillcsirke és netezési lehetőség.

- tanórán: figyeltem, unatkoztam, rajzoltam, angol órán a könyvemet kirakva a padra olvastam és azon szörnyülködtem, hogy hogy kaphatott egy ilyen barom katedrát...

- Nyáron, tanítási szünetben: dettó ugyanazt, mint az 1. pontban, angol táborral, családi nyaralással, rokonoknál nyaralással, családi grillpartival tarkítva. Kisebb szünetekben attól függ: halottak napja anyu szülővárosában, karácsonykor készülődés, húsvétkor tojásfestés, kertben lógás...


26N

2014. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Háát én most vagyok 13 igaz nem sokáig de még az vagyok szóóval leírom mit csinálok:

Évközben:annyit tanultam hogy eszem megáál és járok 9 különórára szóval eléggé zsúfoltak(voltak)most a mindennapjaim.Ma is vizsgázok hangszerből úgyhogy....:D

Tanórákon:figyelek,nevetek,jegyzetelek,beszélgetek a padtársammal,fizika órán próbálok nem elaludni(de tényleg volt már hogy majdnem elaludtam.:o)

Nyáron:hohóóóó az az én évszakom.:)) Barátnőimmel töltöm a nyaramat.:) Van egy hosszúúú bakancslistám amit megkell csinálnom nyáron.:)Megyek majd koncertre stb.és tök jó hogy nyáron van a szülinapom.:))

Tanítási szünetben:játszok a hangszeremen,kimegyek játszani a barátaimmal,gépezek,olvasok és próbálom hasznosan eltölteni azt a minimális szabadidőmet.

13/L

2014. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

sokan írtátok hogy barátokkal találkoztatok.

és én pont erre lennék kiváncsi.

hogy milyen gyakran, milyen helyeken, hányan, mit csináltatok meg ilyenek

2014. jún. 11. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú 13 évesen.. Akkor pont szerettem iskolába járni. :)

Persze nem a tanulás meg a korán kelés miatt..


1) Év közben vártam a nyarat. A hétvégéket, a szüneteket. Eleinte közepes jegyeim voltak, egy-két tantárgyból csak jók, volt amiból leginkább csak egyesek, kettesek. Év közepe fele rontottam aztán év végére javítottam. Suli után beszélgettünk a bejárósokkal a buszra várva. Otthon gépeztem, előtte/utána csináltam egy kis leckét, esetleg tanultam, aztán bepakoltam a táskámba. Jártam egy két szakkörre, edzésre. Barátaimmal csak ritkán találkoztam (nem ugyanott laktunk, mindent meg kellett beszélni a szüleinkkel). Hétvégenként meg szünetben, esetleg péntek délután.


2) Tanórákon Facebook-oztam SMS-eztem néha. Próbáltam figyelni, vagy legalább úgy tenni mintha figyelnék. Elbambultam, gondolkodtam, unatkoztam. Firkáltam a füzeteimbe, a padra, néha nassoltam, leveleztem a padtársaimmal. Ha tudtam valamit jelentkeztem, ha nem tanultam felelésre meglapultam. Puskáztam is párszor. Tanórák előtt lemásoltam a leckét valakiről, csodálkozva hogy "Volt lecke?!", ha megcsináltam akkor is általában kimaradt egy része vagy nem volt jó, de örültem hogy most kész lett. :D


3) Nyáron gépeztem, interneten ismerkedtem, új zenéket fedeztem fel, elmentem biciklizni új helyekre a faluban, találkozgattam a barátaimmal. Ritkán volt 'pizsama partim'. Barátaimmal átmentünk egymáshoz, beszélgettünk meg eszegettünk, neten néztünk dolgokat, elmentünk sétálni, fagyizni.. Néha felmentünk egy közeli városba, ott a plázában sétálgattunk, mekiztünk, talán egyszer ha bementünk moziba. Koncerten is egyszer voltunk, ott volt az egyikőnk apja.

Mentem oda ahova szüleim vittek nyaralni, nem volt opció hogy otthon maradjak. :D


4) Tanítási szünetben ugyanazt csináltam mint hétvégén, kivéve ha elutaztunk a nagyszülőkhöz.


És én is hatosztályos gimibe mentem. :)

2014. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!