Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti így elmennétek randira?...

Ti így elmennétek randira? Még sose voltam ugyhogy nem tudom hogy működik

Figyelt kérdés
Rendelőbe jött oda hozzám egy srác hogy nagyon megtettszettem neki ès steretne megismerni ès hogy holnap 2-3 között ott fog várni a plázánál.A nevètse tudom a telefonszámát se semmijèt..ő se az enyèm.alig emlèkszek rá de nem nagyon tettszett.De viszont rendesnek tűnt

2014. jún. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem tetszik az ötlet.

Ha megtetszettél neki, miért nem beszélgetett veled?

Miért nem kérte el a telefonszámod?

Gyanús.

2014. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán azért nem adta meg, mert nem hülye. Ha kicsit is bejön neked akkor úgy is kifogsz menni a megbeszélt helyre. Így meg nem égeti magát, hogy mindenét oda adta ha úgy sem mennél el plusz egy paraszt vagy és nem mondod meg akkor. Ez csak neki egy bizonyítvány arról hogy tényleg érdekled meg te is megszeretnéd ismerni minden telefon első beszélgetés nélkül, és csak a hely adott. Gondolkozz már.
2014. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen csinálta a srác. Nem semmi.
2014. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem menj el :)


(meg ha nem is megy el [marpedig szerintem tuti ott lesz] abbol sincs semmi baj)

Nincs felni vagy vesztenivalod, en elmennek a helyedbe.

2014. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!