Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám felvenni Miley Cyrussal a kapcsolatot? Ugyanis a legnagyobb kedvencem es el szeretném hivni egy randira, egy fiatal jokiallasu srac vagyok Aki megadna neki mindent, anyagi téren is meg mindenhogy!

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 01:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
:D
2013. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ügynökén keresztül rendezz le vele egy koncertet (más ügyek úgy sem érdeklik) és ott személyesen is elmondhatod amit érzel iránta.
2013. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Írj neki a miley@mileycyrus.com-ra egy e-mailt. (Ez a titkos e-mail címe, nem sokan tudják, én is csak azért, mert egy buliban megadta nekem.) Nyugodtan írhatsz magyarul is, meg fogja érteni, okos lány. ;)

Sok sikert!

2013. nov. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

LOL :)


A te anyagi háttered hiányzik neki? :)


Ennyi pénzed van, akkor nézd végig hol szokott bulizni, és hányós hajnalon ingyen a tied lesz.

2013. nov. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem a penz a lenyeg...:D valahogy muszaj kontaktba lepjek vele, de ezek mind ilyen kamu email cimek...
2013. nov. 24. 02:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi téren?Már 10 évvel ezelőtt többet kereshetett 1 év alatt mint te egész életedben fogsz,és akkoriban még csak egy gyerekszínész volt-manapság meg mint énekesnő pláne...
2013. nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
A dílerének a számát megadhatom.
2013. nov. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem Miley Cyrus tetszik, hanem az az imázs, amit sok pénzért köré építgettek az erre szakosított managerek. Ha kimégy az utcára, legalább minden tizedik lány aki szembejön veled, sokkal jobb nő mint Miley Cyrus. Csak őket nem ajnározzák olyan mértékben, mint az énekesnőt.
2013. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ebbe van valami... De épp ez a cél van elöttem, hogy őt érjem el valahogy!
2013. nov. 24. 10:55
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom a fájó igazságot: esélyed sincs őt elhívni randizni, de még kapcsolatba lépni vele sem fog sikerülni. Tudod, hányan járnak ugyanebben a cipőben, mint te? Ha tízezres nagyságrendet mondok, szerintem nagyon-nagyon-nagyon alábecsültem. Szerinted a hozzá özönlő rajongói levelekből, ha ő személy szerint meg is kap belőlük párat, majd pont a te levelednél csillan fel a szeme, hogy "igen, én vele akarok randizni"? Félreértés ne essék, nem akarom őt az egekig magasztalni, mert nekem még csak nem is tetszik, csak egész egyszerűen az egy más világ, amiben ő él. Már csak sznobsága folytán sem fog egy "hétköznapi" emberrel leállni.
2013. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!