Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Teljesen padlón vagyok,...

Miért? Teljesen padlón vagyok, már utcára se akarok kimenni. Ez komoly, úgyhogy csak komoly válaszokat várok, hogy mit csináljak annak érdekében, hogy ez megváltozzon?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Nem megyek ki az utcára smink...póthaj...csini ruha nélkül mert megszólnak. Évek óta anyukám se látott "természetesen", mert előtte is képtelen vagyok felvállalni. Ha esetleg sikerül összejönnöm egy pasival mindig a hülye külsőm az oka a szakításnak, mert szerintük én őket győzködöm arról, hogy ronda vagyok, pedig szerintük ez nem igaz.


íme egy kép rólam... : [link]


2014. jan. 17. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg ronda vagy :D

Nemtudom, olyan fura ufo fejed van, meg úristen mekkora hasad van!


23F

2014. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

ettol a rengeteg festektol, muhajtol (igen, k..ra latszik hogy pothaj), 'csini' ruhatol nezel ki hulyen, nem a sajat valosagos kinezetedtol. 14 eves lehetsz, de kinezel 20-nak a vastag sminkkel, meg festett hajjal.


ne vegyel tobb divatmagazint, ne nezz tv-t, ne olvass divatblogokat, mert eltorzitjak az onkepedet (mondjuk mar igy is eltorzitottak, de talan meg kezelheto).

2014. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
húsz vagyok...
2014. jan. 17. 11:13
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
20 évsen igy nézel ki?őszintén?szörnyű.
2014. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20 évesen igy nézel ki?őszintén?szörnyű.
2014. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ok. felfogtam h ronda vagyok. de nem ilyen válaszokat várok
2014. jan. 17. 11:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy.Csak lehetnél természetesebb.
2014. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A hasad mitől ekkora?
2014. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem most azt várod hogy mindenki megdícsérjen mennyire szép vagy, de nem vagy az, hülye egy fejed van.
2014. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként inkább egész alakos képet jobb lett volna ide tenni,mert így csalóka.De NEM vagy ronda.
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!