Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha nem szeretek...

Mit csináljak, ha nem szeretek bulizni járni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon bírom a bulikat, de a barátnőm viszont nagyon is. Nyárra egy csomót tervezett, és most hétvégére is, én meg már megígértem, hogy elmegyek. Nem tudom, hogy elmenjek-e vagy sem. Ha elmegyek valamivel biztos jobb lesz, mint amilyennek most gondolom (így szokott lenni), de jelenleg tényleg nagyon nincs kedvem. Én amolyan otthon ülős fajta vagyok, és nem az igazi a társasági életem, de jól érzem magam így. Ettől függetlenül viszont gondoltam már rá, hogy ezen változtatni kéne.

Szerintetek elmenjek erre a bulira és próbáljak változtatnina társasági életemen (bár nem is szeretnék annyira) vagy sem?

17/L


2014. jún. 9. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a buli alatt nem lerészegedésről van szó, akkor miért ne? A társasági élet nem rossz, attól függetlenül hogy én is sokat ülök itthon xD

Bár én nem szeretem a diszkókat, inkább valami koncert vagy haveri összejövetel :D

2014. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg,főleg hogy már megígérted..

Biztos jó lesz,meglátod.

2014. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nővérem (27 éves) is azt szokta javasolni, hogy járjak el itthonról többet, pl. bulizni, és már voltam is egyszer-kétszer és egész jól éreztem magam, de úgy különösebben nem fogott meg.
2014. jún. 9. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én sem értem mi az élvezet abban, hogy egy bűzös emberekkel teli helyen tolongok miközben szar zene üvölt és néha még egy kés is előkerül. A déli villamoson is megkaphatnám ugyanezt, ha erre vágynék :D

De azért próbáld meg, hátha egy kicsit élvezni fogod és megtetszik, ha meg nem, igyál egy kicsit aztán meg megy minden magától, csak ezt meg másnap reggel megbánhatod (nem csak a másnaposságra gondolok, első részegségben sok ember tesz olyan, amit egész életében bán).

2014. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan túlértékelik a bulikat. Én utálom őket. Szerintem amit nem szeretnél, nincs kedved azt ne erőltesd, mert ha most elmész vele, és nagyon nem tetszik utána állandóan b@ sztatni fog, hogy menj el...
2014. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bulik és bulik közt RENGETEG különbség van, kompromisszumos alapon olyasmit válasszatok, ami azért neked is fekszik. Nyilván, ha olyan jellegű, ami biztos nem fogna meg, nem mennék, de azért esélyt adni lehet.

Ha megígérted, úgy kínosabb kihátrálni, inkább beszéld meg vele, hogy kipróbálod, de ha nem jön be, azért ne kelljen rosszul érezned magad, csak hogy legyen társasága (talál nyilván bulizósabbat is).

Esetleg másik kompromisszum, hogy hol ő szervezi a programjaitokat, hol te - inkább a te vérmérsékletednek megfelelőeket (nem tudom mit szeretsz, lehet kirándulni, utazni, múzeumba, kiállításokra, színházba járni, mozizni, társasozni akár otthon, akár társasjáték klubokban), így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. :)

2014. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!