Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A nyáron szeretnék miskolcra...

A nyáron szeretnék miskolcra járni kosárlabda edzésre (gyerek 14/L ) nem vagyok kezdő tudok kosarazni de nem vmi jól de viszont nagyon szeretek. Hova tudnék járni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
iskola közbeni is jo
2014. márc. 15. 17:06
 2/4 anonim válasza:
DKSK
2014. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem ismerek sok csapatot ott és nem akarok megbántani senkit, de az MVSI-hez ne menj, mert az a csapat nagyon sportszerűtlen. Nem csak az én csapatom/edzőm szerint, országszerte a kosaras ismerőseimnek ez a véleménye. Mondjuk, a 14 éves korosztály még nem ANNYIRA rémes, de a 12-13 évesek borzasztóak. De ez az én személyes véleményem, oda mész ahova szeretnél. :)


13/kosaras lány

2014. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elozo vagyok.:


kihagytam, hogy Ők nagy részben Fráteresek, ha ismered a sulit. Asszem' valami egyházi iskola. :)

2014. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!