Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedveled azokat a fiatalokat...

Kedveled azokat a fiatalokat akik nem isznak, drogoznak és buliznak, hanem továbbtanulnak főiskolán/egyetemen vagy valami szakmát és utána munkát vállalnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 20 éves, orvosi egyetemre fog járni és sebésznek fog tanulni.

2014. jún. 12. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és jól meg vagyok magammal :) inkább ilyen emberek társaságát keresem, mert nem nagyon vagyok meg a drogos körökben :)
2014. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok nem zárják ki egymás (talán a drogozás igen), sőt a legtöbb egyetemista rendesen jár szórakozni is, legyen bármilyen nehéz is amit tanul és gondolom ez igaz a főiskolásokra és a szakmát tanulókra is.
2014. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Másodikkal értek egyet rohadtul nem zárja ki egymást a kettő.

Fősulin, egyetemen simán megy a drog meg az alkohol, elég szétnézni az egyetemi bulikon.

2014. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még lehet szakbarbár, gonosz, tapló, karrierista, lenéző, törtető ember. Úgyhogy az, hogy kit kedvelek és kit nem, az a személyiségétől függ, ami az általad leírtaktól sokkal bonyolultabb.
2014. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A drogozást nem pártolom, meg azt sem, ha valaki a hét minden napján hullarészeg, de az, hogy valaki eljár bulizni, meg néha iszik, még nem zárja ki, hogy továbbtanuljon és munkát vállaljon.

Én meg nem ez alapján döntöm el, hogy kit kedvelek és kit nem.

2014. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem drogozok, nem bulizok, és csak nyaranta iszok meg egy-egy korsó sört. Főiskolát végeztem és természetesen munkát vállaltam, mivel másból nem tudnám fenntartani magam. Igen, kedvelem magam :)

De egy kicsit butácskának találom a kérdést: mindenképpen ki kell járnod a sulit, a fősuli egy választási lehetőség, ha kijártad a sulit utána feltétlenül munkát kell vállalnod különben sosem tudsz a saját lábadra állni. A drogok és az alkohol nem fog neked pénzt termelni. Viszont miért kellene "kedvelnem" azokat az embereket akik a normális életet választották? Normális emberként nézek rájuk, de kedvelni csak az ismerőseimet kedvelem. A drogozós fiatalokra sem mondom hogy "nem kedvelem őket" csak simán teszek rájuk, ugyanis nem azonos körökben mozgunk.

2014. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokat az embereket kedvelem akik emberileg értékesek, nem érdekel milyen végzettségük van...
2014. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én iszok és bulizok, egy évben egyszer egy joint is elmegy. Mégis tovább fogok tanulni egyetemen. Szerintem nem ezektől függ, hogy valakit kedvelek -e.
2014. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az orvosi meg az ivás és a bulizás miért zárja ki egymást? Öt éve csúszás nélkül tolom az orvosit, de azért szórakozni vizsgaidőszakot leszámítva, van időm.
2014. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, miért is kedvelném őket, hisz még csak nem is ismerem őket!
2014. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!