Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindennapok beszédtémái?...

Mindennapok beszédtémái? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Milyen dolgokkal foglalkozzak szabadidőmben hogy egy nagyobb társaságban képes legyek megszólalni? Egyszerűen ha emberek közé kerülök szinte az ott töltött idő 98%-ban csak csendesen ott vagyok és nincs mit se kérdeznem se válaszolnom. Szinte már néha úgy érzem magam, mintha nem is léteznék. Milyen témákról olvassak vagy milyen műsorokat nézzek hogy meg tudjak szólalni egészségesen annak rendje és módja szerint? (Olyan témákat javasoljatok ha lehet ami se nem túl egyszerű, se nem túl technikai, se nem túl semmitmondó.)


17/f



2014. jún. 12. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem egyértelmű? Neked kell tudnod, mik is azok a témák, amikhez nem tudsz hozzászólni.
2014. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kellene tudni.

A magam részéről pár téma:

- könyvek

- filmek

- színház

- sütés/főzés

- kirándulás

- nyelvek (imádom az idegen nyelveket)

- utazások, városnézések

- úszás (és ezzel kapcsolatosan nyilván a másik fél által kedvelt sportot is meghallgatom, nemcsak, amit én űzök)


Eleve figyelni kell a másikra is. Én magam pl. nem vagyok oda a történelemért, de ha a beszélgetőpartner azzal kapcsolatosan mond valamit, természetes, hogy odafigyelek rá.

2014. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg több eredménnyel jársz, ha más társaságot választasz magadnak. Sok értelme nincs olyan témákban elmélyülni, amik nem érdekelnek.

Ha a fentebbi nem segít, akkor próbálj meg egyedül lenni kicsit(még ha logikátlannak is tűnik neked ez a tanácsom)

2014. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!