Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élő fiatal párok,...

Együtt élő fiatal párok, nektek hogy mennek a mindennapok? Vannak közös programok mindig?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon fura a kapcsolatunk, de nem tudom igazából, lehet másoké sem különb. Ezért érdekelne.

Amit együtt csinálunk munkából hazaérve: ebéd, vacsi, este sétálunk egy kicsit. Semmi egyéb. Ezen kívül az van hogy ülünk egymás mellett, én konzolon játszok, a párom meg netezik. Gyakorlatilag ez megy minden nap.

Másoknál hogy megy ez?


2014. márc. 26. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
én örülnék, ha néha eljönne velem sétálni.
2014. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Sokáig nem volt szinte semmi. Mire hazaért ki volt takarítva, ebéd az asztalon. Ő focit nézett vagy más baromságot ami engem nem érdekel, én interneteztem.

Amikor kitalálok valami programot (ami ingyenes vagy fillérekbe kerül), hamar megunja.

2014. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nincs mindennap valamilyen különleges program, nem járunk el mindig. De olyan nincs, hogy egymás mellett netezünk. Max. ha meg akarunk valamit nézni. De azt is általában megmutatjuk egymásnak, mert olyan, ami kettőnket érdekel. Pl. ha venni akarunk valamit. Ami rendszeres program, hogy együtt járunk sportolni.

Otthon filmnézés. Esetleg olvasás, de azt is egymást mellet, hogy közben tudjuk kicsit piszkálgatni egymást, ha akarjuk :D

2014. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

hát gyakorlatilag nálunk ugyan ez van, inkább a hétvége, mikor tudunk is menni valahova, de mivel ő 6 napot dolgozik általában, örül, hogy vasárnap otthon van, így max havonta 1x szoktunk barátokhoz, szülőkhöz átmenni. Kicsit monoton, ez tény, de néha fel lehet dobni. Mi pl. pont tegnap este beszéltük meg, hogy kéne változtatni, mert picit monotonok a mindennapok. Konkrétan a szexről volt szó, de igazából azt vettük észre, hogy nem nagyon beszéltünk a vágyakról e téren sem, és más téren sem. Így tegnap beszélgettünk egy jót több dologról, remélem egy picit segíteni fog ez is, mert szeretjük egymást, de néha már nincs közös témánk, mert minden nap ugyanolyan, miről beszélgessünk?

Jön a jó idő, megbeszéltük, hogy elmegyünk valamelyik vadasparkba, állatkertbe, tropikáriumba, reptérre, vagy bármi, ami kicsit is más, mint a hétköznapok.

Otthon hétköznap egyébként nem nagyon szoktunk mást csinálni mi sem.

2014. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi lassan 7 éve vagyunk együtt, 6,5 éve együtt is élünk, gyerek még nincs sajnos, akkor kicsit más lenne.
2014. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már otthon vagyok du 3 körül, a párom este 5-6ig dolgozik, most sok a túlórájuk így pár hétig este 8-9ig. De egy átlagos napon, mire ő hazaér én kitakarítom a lakást, esetleg megfőzök másnapra. Mindig együtt vacsorázunk, este közösen visszük le a kutyát, vagy ha jó idő van és világos, akkor 1 órára messzebbre is elvisszük, túrázunk. Egyébként pedig este már csak közös vacsi, tv, beszélgetünk, van hogy ő netezik, én olvasok fekvés előtt. Általában hétvégére csinálunk tartalmasabb programot, túrázunk, kirándulunk közelebbi városokban, vagy filmezős délutánt tartunk. Most hétvégén például felkeresünk egy japán éttermet, és kipróbáljuk a sushit. :D De szoktunk moziba menni, meg szerintem lassan egy állatkerti látogatás is esedékes lesz a keresztlányunkkal. :)

De vannak napok amikor nem csinálunk különösebben semmit, hanem csak otthon pihenünk. Néha az is jól esik.


23/N

2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi 8 hónapja vagyunk házasok, ennyi ideje élünk albérletben. (24 N és 27F) Az estéink hasonlóan telnek hétköznap. Minden nap meleg vacsi várja, együtt megvacsizunk, a közös fürdés közben szoktuk megbeszélni, hogy kivel mi történt aznap, mi bántja, milyen sikereket ért el esetleg. Ez minden napunk kimaradhatatlan része. A vacsi és fürdés között van, hogy mi is beülünk egy kicsit netezni, lazítani a gép elé.A hétvégeken egyik napon a szüleimet látogatjuk meg, ilyenkor ha jó idő van, mindig sétálunk, közben tartalmasan beszélgetünk.Vasárnaponként a párom zenekari próbára jár, addig én szépítgetem, takarítom a lakást. Elég sűrűn járunk bálokba, kirándulni, minket ezek tesznek boldoggá.

2014. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk detto. Kismamaként még dolgozni sem tudok már eljárni úgyhogy szörnyen uncsi. Napközben egyedül vagyok, főzök, takarítok. Hozom-viszem a lányát oviba és kb ennyi egy napom. Amikor hazaér 2 körül dög fáradt bekajál, befekszik a tv elé aztán alszik. 5 körül felkel, ismét tévézünk, max segít kiteregetni, elpakolászni aztán kaja megint ott van este 8 és alvás. Ha délutános akkor reggel korán kel, elviszi a lányát oviba 8 körül hazaér. AKkor reggelizünk, visszafekszik aludni, dél körül kel megy dolgozni és este 10 körül ér haza úgyszint dög fáradtan. Soha semmihez nincs kedve, csak itthon ül/fekszik egész nap, nemigazán lehet kimozdítani. Mindig arra hivatkozik, hog mennyire elfáradt a munkába. Én meg teszek rá nagy ívbe, nemrég még dolgozam én is, volt olyan munkám ahol nem 8 órában kellett hanem 10, 12 meg volt hogy 24 órás műszakom volt, mégse játszottam a nagy fáradtat, mindig volt energiám még rá is...szóval igen..elég uncsi nálunk is...
2014. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél éve elünk együtt, 6,5 éve vagyunk együtt.


Én dolgozom, vagy délelőtt vagy du. Ha délelőtt akkor általában 2-3 körül hazaérek, ilyenkor főzök, odateszek egy mosást, ilyesmi...aztán a párom is jön (vagy már itthon van), Ő nem dolgozik, egyetemre jár még... A délután hátralevő részében vagy filmezünk közösen, vagy elvisszük a kutyánkat sétálni, vagy ki-ki a dolgát végzi (én most írom a disszertációmat) vagy készülök másnapra melóba. néha a párom tanul délután. Ritka az, ha nem töltjük együtt a délutánt...ha unjuk magunkat, áthívunk haverokat társasozni.



A délutános vagyok 4-5 után kerülök haza, akkor délelőtt főzök és háztatrtás, de ilyenkor is együtt töltjük az időt délután...


Néha a barátainkkal is kimegyünk (vagy együtt, vagy külön)...hétvégente pihenés van általában vagy nekem egyetem, szülők látogatása...


Néha nekem is kevés, de szerencsére azért néha-néha feldobódunk.


23-N

2014. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap:

Hazaérek olyan fél 2-2 körül, kis háztartás (takarítás, mosogatás), aztán net (fész, zene, miegymás). Ő fél 7-7 felé érkezik, beszélgetünk, aztán ő gépezik kicsit. Vacsi - többnyire nem várom meg, mert későn kajcsizik - közben ismét beszélgetünk, majd vagy ismét gép (ilyenkor van ideje a fotóival foglalkozni, úgyhogy nem neheztelek miatta), vagy összegubózunk zenét hallgatni, nyugodni a hajtós nap után. Végül pedig alvás - a szeretkezéshez fáradtak vagyunk, de akkor pótoljuk reggel ;) Programokat ritkán csinálunk, mert másnap kelés, de időnként összejövünk a barátokkal, vagy elmegyünk koncertre.


Hétvége:

Tovább alszunk, aztán reggeli, bevásárlás, majd elmegyünk valahová (pl. Sziget, túra, bringázás, ilyesmi). Ha hazaértünk gyors ebédkészítés (őőő, az időpontot figyelembe véve mondjuk leginkább uzsi). Közben kitaláljuk, milyen filmet nézzünk este (ha nincs más progi). Kajcsi után leülünk a géphez, majd "mozi".


25L, 30F

2014. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!