Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenkinek nehéz "felnőni"?...

Mindenkinek nehéz "felnőni"? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves fiu vagyok, és úgy érzem, most kezdek igazán felnőni. Felelősség, magad útját járni, jövő... Most kezdem érezni hogy úgymond egyedül vagyok.


Kicsit az önbizalmam kárára megy ez a változás, és eléggé félek is. Pedig most mennék Pestre dolgozni (egyetemre jövőre megyek), és most van leginkább szükségem az önbizalmamra. Mindenki átesik ezen? (Gondolom igen, de) Meddig tart, hogy lábaltatok ki belőle?


Másik dolog pedig, hogy kezdem belátni, hogy különbözök a körülöttem lévőktől, és nehéz önamagamat adni. Nem csak az önbizalom hiánya miatt, hanem azért is mert rájöttem, hogy nem is ismerem magam igazán.


Tudnátok adni valami tanácsot ezzel kapcsolatban?


Köszönöm!



2014. jún. 22. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd belerázódsz, ha elkezded csinálni a dolgaidat, akkor már "nem lesz időd" ilyesmin agyalni, csak úszni fogsz az árral és idővel beleszoksz és még meg is szereted.
2014. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!