Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiként mennyire kell attól...

Férfiként mennyire kell attól tartanom, hogy bele raknak valamit az italomba, és megerőszakolnak/kirabolnak?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen homoszexuális rablók?

Mert a lányokat úgy óvják, hogy vigyázzanak, nehogy bele tegyenek valamit a piájukba a diszkóba.

De a férfiakkal semmi nem szokott történni?


Nyugodt lehetek?



2014. jún. 23. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"5ös: A GHB színtelen, szagtalan, íztelen."


Azt tudom. De az előttem szóló "ekit" emlegetett, az ecstasy pedig keserű és jellegzetes szaga is van.


Továbbra sem írtok helyeket? Pontosan hol vannak olyan jótékony lelkek, akik merő kedvességből ingyen drogot osztogatnak idegeneknek? xd

2014. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfit nem lehet megerőszakolni...xd
2014. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5ös: nem vettem észre, nyilván, mert még ha lenne is szaga/íze, akkor sem tudnám, milyen, mivel nem élek ilyenekkel. Annyi történt, hogy beszélgettem, kezemben az italommal, és egy másodpercre elnéztem a szemben lévő emberről a mellettem állóra (már tudom, hogy ez volt az elterelés)
2014. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha keményen iszol, és nem tudod milyen szaga van az ekinek, a fene se fog rájönni, amíg el nem fogyasztottad.
2014. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!