Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom mostanában szinte minden éjjel azt hogy megerőszakolnak?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja kezdődött, egyik napról a másikra. Egyik éjjel előjött ez a borzalmas rémálom, hogy egy idegen helyen vagyok, egy ágyban fekszem, majd egy férfi bejön, lefog, letépi a ruhámat és megerőszakol. Az arcát sosem látom, az mindig sötétben van, csak a félelmet, a rettegést, a pánikot és a fájdalmat érzem. Azóta szinte minden éjjel visszatér ez az álmom és mindig sírva, verejtékben úszva riadok fel. El sem tudom képzelni, hogy ez honnan és miért jött, sosem erőszakoltak meg, volt hogy erőszakoskodtak, de nem került sor soha komolyabb dologra.

Sajnos nagy hatással van a dolog az épp kialakulóban levő kapcsolatomra is, általánosságban elkezdtem tartani a férfiaktól és már tőle is, nem tudom mi van velem. Úgy érzem meg fogok bolondulni ha ez így megy tovább és attól félek hogy tönkre fog menni a kapcsolatom is. Nagyon megértő velem és kedves, de attól tartok hogy egy idő után meg fogja unni hogy mindig visszautasítom a közeledését...

25/L


2014. máj. 27. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
pszihololologus :)
2014. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet hülyeségnek hat de nem tudod irányítani közbe a történéseket ?
2014. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nem egy régi traumát élsz újra? Az emberi elme ám csodákra képes, ha egy szörnyű eseményt kell elfeledtetnie velünk. Én javasolnék pszichológust.
2014. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem tudok közben irányítani, kívülről látom az egészet, de mégis érzek mindent ami történik...

Én is gondoltam rá hogy régi trauma is lehet de én egyáltalán nem emlékszem rá hogy bármi hasonló történt volna velem valaha.

2014. máj. 27. 15:11
 5/9 egybaba ***** válasza:

Az emberek azt álmodják legtöbbször amire vágynak és amitől félnek. Te valószínűleg vágysz a szexre, de félsz a durvaságtól. Nagy valószínűséggel ezért álmodod ezt.

Ki kellene elégülj testileg + lelkileg egyszere midnkettőt.

Ha ez megtörtént az álamid is megváltoznak.

Ja és a meseolvasás bármenynire hülyn hangzik szintén jóttesz elalvás előtt. Olvass kedves történeteket amiket szeretsz elalvás előtt legalább fél órán át

Remélem segítetem

2014. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eddig nem nagyon volt gond a szexuális életemmel, habár nem voltam túl szerencsés a szerelemben és gyakran a szex sem volt a legjobb. Persze, vágyom most is a szexre és egy jó párkapcsolatra, a lehetőség adott lenne, mert akivel randizgatok egyébként minden stimmel, meg van a kémia, az összhang, minden. Csak most bénultnak érzem magam, állandóan szorongok és félek az álmok miatt, alig alszom valamit.
2014. máj. 27. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

"habár nem voltam túl szerencsés a szerelemben és gyakran a szex sem volt a legjobb."


a végével kapcsolatban: részleteznéd?


nem volt egyébként valami -bármi- rossz élményed 2-3 hónapja?

vagy nem félsz valamitől mostanában? akár betegség, akár más okból?

2014. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy értettem amit írtam, hogy miután megromlottak ezek a kapcsolatok már a szex sem volt jó, nem élveztem, nem kívántam, de semmilyen erőszakos dolog nem történt sosem.

Nem tudok felidézni semmi konkrét dolgot ami 2-3 hónapja történt volna és ilyen hatással kéne legyen rám, azért nem értem az egészet.

2014. máj. 27. 15:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Félni sem félek igazából komolyan semmitől, beteg sem vagyok. Tényleg nem tudom mi a baj velem, olyan kb mintha megátkoztak volna, akármilyen röhejesen hangzik is. Azt sem értem hogy tudok valamit ennyire részletesen átélni álmomban ami a való életben sosem történt meg velem. Tényleg ijesztő részletességgel és élethűen látom plusz érzem minden porcikámban az egész dolgot, reszketek ha rágondolok.
2014. máj. 27. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!