Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is érdekel, hogy az...

Titeket is érdekel, hogy az utcán az emberek milyenek?

Figyelt kérdés

Már elegem van, hogy megyek barátokkal az utcán és ezt kell hallgatnom...

Ez a csaj r***c...

Ez nézd meg milyen csórón öltözik..

Nézd annak a gyereknek milyen a járása..

Ott egy cs*ves a padon..

Csak az én barátaim ilyen faragatlanok?!

Vagy csak engem nem érdekel ennyire az ilyesmi?!



2014. máj. 28. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a szép lányokat szóljuk mi meg egymás közt. :D 20/F
2014. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sokan ilyen faragatlanok! pedig nem kéne ugy viselkedni sok embernek mintha ők sz@rták volna a spanyolviaszt.

én is megnézem az embereket de nem kommentálom, mert sokan nem tehetnek arról hogy nincs pénzük márkás holmikra. csak simán megfigyelés terén.

2014. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én barátaim is hasonlóan vélekednek általában az emberekről.

Általában ezek a gyakoriak: "Hogy néz már ki?","Ez tuti,hogy k****" "Úristen milyen feje van?" "Ez tuti k****g"

Nem értem miért ilyenek.Én Engem abszolút nem érdekelnek az emberek az utcán,de az viszont zavar,hogy a barátaim sok emberre megjegyzést tesznek.

2014. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekel, hogy milyenek, csak egy kicsit másképp. Mikor a buszon ülök, kibámulok az ablakon, nézem az embereket és elgondolkozok, ők milyenek? Mármint, mindenki felölti a komor álarcot az utcán és néha megpróbálok mögé látni. Milyen életük lehet? Milyen a viselkedésük? stb... Nem tudom, hogy ezt csak én szoktam-e csinálni?:D Egyébként, én megértem a barátaidat, ha egy furi alakot látok, azt én sem tudom szó nélkül hagyni, bár lehet, hogy a barátaid kicsit túlzásba viszik.
2014. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Nem csak Te.Engem is foglalkoztat,hogy az utcán/buszon/forgalmas helyeken látott emberek milyenek is lehetnek.Vannak akik faarcot vágnak,vannak akik sokat mosolyognak és persze akik nincsenek tekintettel a másikra.:D Néha jó ezt megfigyelni :D

2014. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdekel.
2014. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Héten 3x is beszólt 1-1-1 cigánygyerek, mert mosolyogtam az utcán. Vicces... :D
2014. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiatalokat sokszor csak az foglalkoztatja, hogy szép-e, vagy nem szép, stb... Majd kinövik... vagy idővel enyhül. Fontosabb dolgok is vannak az életben, mint másokat bírálni, mindenki olyan amilyen. Tükröt kéne eléjük is tartani...
2014. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!