Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok sehova se...

Miért nem tudok sehova se tartozni? Az én hibám?

Figyelt kérdés

Új gimnáziumba kerültem és itt már ki voltak alakulva a "klikkek" bepróbálkoztam kettőnél is, de igazán egyik se fogadott el, nagyon zártak voltak, nem akarták hogy új tag kerüljön hozzájuk. Persze a többség kedvelt, de sose hívtak engem önszántukból oda ahova ők mentek, meg semmiféle programba se de nekem úgy tűnt, hogyha mégis mentem akkor nem zavarta a többséget (kb 2 ember kivétel) a jelenlétem. egy szó mint száz, nem voltam nekik fontos, nem bíztak bennem.... pedig én a becsületes, tisztelettudó, inkább csendesebb fajta vagyok. de ennek ellenére is nagyon sokan unszimpatizálnak velem pedig nem ártottam senkinek, teljesen átlagos vagyok, jól tanulok, nincs velem baj

Mit kéne tennem?



2014. jún. 26. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem veled van baj :) Azt írtad a többség kedvel,akkor a többi ember ne érdekeljen. Én szerintem a "klikkeket" hagyd a francba, azok csak kirekesztenek mindenkit aki nem olyan mint ők. Próbálj azokkal haverkodni akik nem tartoznak egyik klikkbe sem(mert gondolom vannak azért olyan emberek is).
2014. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.:) sajnos az a baj, hogy már lassan egyetlen olyan ember se lesz, aki nem tartozna valamelyik klikkbe .. :/
2014. jún. 26. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát ez nem jó. De én azt tanácsolom ne birkulj be, mert legfeljebb így lenne esélyed klikkbe jutni. Én pl:szándékosan nem akarok tartozni egyetlen klikkbe se, mert nem szeretném, hogy velük azonosítsanak és az alapján ítéljenek meg. Meg alapból nem vagyok egy nagyon tarsasági ember(azért antiszociális se vagyok, mert vannak haverjaim suliban és azon kívül is akikkel megbeszélem a napi dolgokat meg minden egyebet), de sose leszek a társaság középpontjában. De hát a világ már csak ilyen, 98%-ban azok vannak kirekesztve akik abszolút nem érdemlik meg, a segfejek meg a fő megmondók. Szerintem haverkodj a sulin kívül is, és légy mindig pozitív(ez a rosszakarókat).Ha jól gondolom te fiú vagy, de azért barátkozz a lányokkal is,hátha ők befogadóbbak.
2014. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2014. jún. 27. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapíts te is klikket.
2014. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy kezdjek hozzá?
2014. jún. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!