Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehet az ember a médiasztá...

Mit tehet az ember a médiasztárok családi szennyesei ellen? Talán már ne olvasson semmiféle újságot?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: megvetem a feleség - és gyermekbántalmazó embereket. Ha büntetést érdemlenek, akkor büntessék meg őket. Azt is tudom, hogy minden botnak két vége van. És legalább annyira megvetem azokat, akik képtelenek felnőtt emberek módjára a családi szennyeseiket rendezni.


Torkig vagyok D. Zsuzsikával, a szüleivel, az exével és a családi balhéival!

Letolnak az ember torkán egy rakás agressziót, ÉS UTÁNA felkérnek, hogy most aztán elég legyen, szegény Zsuzsika macerálásából.


Értsd: én, az olvasó, aki megkapom lépten-nyomon a családi szemetüket, még arra sem vagyok feljogosítva, hogy megvédjem magam attól a rettenetes mértékű, kéretlen agressziótól, amit kapok?!


Ha nagyon akarnám, előáshatnám azokat az újságokat, amelyek annak idején teli voltak D. Zsuzsa álomesküvőjével, álomházával, álomférjével és álomszüléseivel.


Mit lehet tenni az ilyen kéretlen szemét ellen? Csukjam be a szemem, a fülembe pedig tegyek vattát? Költözzek fel a Varázshegyre? Miért nem adnak felületet arra, hogy a ha már a családi szemetüket kiborítják, akkor azt véleményezhesse az, aki kénytelen elolvasni, mert folyton belebotlik?


Én bántalmazott ember voltam, ráadásul gyerekbántalmazott. Tudom, hogy ki lehet mászni a legnagyobb pokolból is, és nem kötelező az egész világra borítani a családi szennyest, csak hogy egy kicsit még a pályán maradhassunk.


Akinek nem tetszik, letöröltetheti. De legalább kiírtam magamból ezt az egészet. Szép napot!



#agresszió #bántalmazás #családi szennyes #médiasztárok
2014. jún. 27. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: Internet.

Azt olvasol amit akarsz és abban a témában amiben akarsz.

(pl én azt sem tudom ki az a D. Zsuzsika :) )

2014. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, megértelek, s engem is nagyon zavar. Erre van egy jkó megoldás: Tetszik-elj egy csomó újság és napilap és érdekes olvasnivaló Facebook oldalát, minél többet. Én is így tettem, s használt.

Eleinte a Blikk és a Bors is be volt Tetszik-elve, de már kivettem őket, mert borzasztó ordenáré cikkeket poszt-olnak, meg is írtam nekik, hogy úgy érzem, nem tartozom abba a primitív társadalomba, amit kreálni akarnak.

Sorolok egy-két FB oldalt, amit olvasni szoktam: Magyarország És Földünk Állatvilága, Legyél önellátó!!Legyél szabad!!, Kiskegyed és még rengeteg kertészeti, főző és divatoldal van. Keresgélni kell és nem bánod meg.

2014. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs róla, hogy kiről írsz! :D Se a név, se a leírás alapján.

Szóval nem kell ilyeneket olvasni és nem tudsz róla :D Van egy csomó újság és netes oldal is, ahol nem találkozol ilyenekkel.

2014. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem a Blikket, meg az ehhez hasonló vackokat kellene nézegetni, és akkor nem kellene dühöngeni ilyesmin.

Én ha ellenállhatatlan késztetést érzek az iránt, hogy bemenjek egy romos, lepusztult gyárépületbe, akkor nem fogok ott dühöngeni, hogy mi a francért nem látom innen a tengerpartot?

De így már akkor értem azt a sok agybeteg hozzászólást az ilyen cikkek kommentjei között, amiket látni néha.

Engem ha valami marhára nem érdekel, nem olvasom el, ilyen egyszerű, és nem közlöm a fél világgal, hogy hülye ez meg az.

2014. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem elég egyértelmű, hogy kiről van szó. Nem az a baj, hogy csak egy vagy két szennylap hozta ezt le, hanem az, hogy úgy látom, a csapból is az folyik. Tunkolásig nyomják le a "szegény áldozat" kálváriáját egy csomó fórumon, nem véve észre, hogy egyrészt mekkora irgységet generál másokban, másrészt mekkora haragot, gyűlöletet és agressziót szül - amit nagyon nem kéne, mert a társadalomban van ezen kívül is untig elég. Bocs, de ma reggelre már nagyon besokalltam.


A többit leírtam. Nagyon köszönöm a válaszokat. Szép napot mindenkinek! :)

2014. jún. 27. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell a varázshegyre költözni.

Konkrétan tudom, kiről beszélsz, de a legutóbbi sztorijáról is csak két röpke alkalommal hallottam (ugyanazt, egy mondatban): ment a tévé, abban meg pont valami bulvárlapot reklámoztak ezzel. Ez a mennyiség meg még bőven nem az "elegem van, megütöm aki szóba hozza ezt a témát" kategória.


Titok: tévézni keveset szoktam, csak az engem érdeklő műsorokra kapcsolok, persze néha becsúszik egy-egy reklám, mert hát tíz percenként tíz percre megszakítják a műsorokat.

Újságot nem olvasok, interneten meg szintén az engem érdeklő témákról informálódom.

Bevált.

2014. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!