Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy városi ismerősömmel...

Egy városi ismerősömmel szeretek beszélgetni, de facebookon alig van fent, élőben meg nem akar. El kéne felejtenem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon fontos ő nekem, megkedveltem, a szívemhez nőtt nagyon, bár ez a dolog nem kölcsönös úgy látom. Facebookon alig van fent, pedig csak ott tudnék vele beszélni, ugyanis találkozni nem hajlandó.

Mit kéne tennem, el kéne felejtenem? Ha azt, akkor hogyan?


2014. jún. 28. 13:13
 1/9 anonim válasza:

"Facebookon alig van fent, pedig csak ott tudnék vele beszélni"

E-Mail esetleg?

2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben nem hajlandó veled találkozni, az elég egyértelmű jel arra, hogy nem kíváncsi rád... szerintem hagyd.
2014. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek e-mail ha facebokon is tud üzenni? kétlem, hogy bben csekkolja...egyébként valószinű, hogy vannak fenntartásai, ha nem akar találkozni, kérdezd meg az okát
2014. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sűrűbben*
2014. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "városi" hol fontos a sztoriban?


Nyilván, ha nem akar veled beszélgetni, akkor el kellene felejtened, igen. Ha viszont csak a facebook-ot zárja ki, akkor megpróbálhatod pl. e-mailben. Az azért jó, mert akkor válaszol, amikor akar, és nem kell rögtön. Én is jobban szeretem ezt a chatnél.

2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A facebookon miért kellene rögtön válaszolni? Ott se muszáj elolvasnia se, ha le akarja rázni vagy nem akar beszélni
2014. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak élőben nem akar találkozni, facebook az ahol tudok írni neki.
2014. jún. 28. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Facebook-on látszik, ha elolvasta valaki az üzenetet már. És ez engem idegesít, mivel nem válaszolok rögtön.

Az e-mail nekem legalábbis jobb. És nem tudom, minek belekötni, csak egy ötlet volt. A Kérdező pont ötletet vár, nem igaz? Majd eldönti, megpróbálja-e, vagy nem, de neked ehhez mi a fene közöd van??

2014. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hülyeségeket írsz :D ha nem akarja nem olvassa el és kész és nem jelez vissza a fb. hogy látta :D
2014. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!