Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem egy közeli...

Összevesztem egy közeli ismerősömmel, hallani sem akar rólam, tehetek bármit is?

Figyelt kérdés
Végülis tényleg volt egy komoly vitánk, de mindkettőnknek igaza volt, ő úgy érzi, hogy ahelyett, hogy elfogadja, hogy mindketten hibáztunk inkább kizár az életéből, letiltott msn-en, facebookon nem beszél velem, azt mondja már nem is ismer holott ez baromság, hiszen ismer, jóban vagyunk. Szerintem. Én nem szeretnék vele rosszban lenni, aközé a pár ember közé tartozik akiket a legjobb barátaimnak neveztem eddig. Úgy néz ki könnyelmű voltam. Felejtsem el? Az a baj, hogy nehéz. Mert csak velük járkáltam szinte.... 80%-ban legalábbis. Most én attól is ott vagyok, viszont ha a többiek érzik, hogy nem kedvel a priorítás elvén (mint minden társaságban) az erősebb fél kap igazat. Bonyolult. Én szeretem, legalábbis, nem tudom. Jóban vagyunk, nemtom mér csinálja ezt.
2010. jún. 19. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
beszélünk és elkezd kötekedni.... hogy minek beszél velem nem is ismer, számára idegen vagyok. annyira zavaró.
2010. jún. 19. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy időre most pihentetni kéne a dolgot addig, amíg meg nem nyugszik kicsit! Utána talán sokkal könnyebben tudsz majd közeledni felé!
2010. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de mindenkinek joga van nem ismerni és nem foglalkozn veled ha ő úgy akarja. Fogadd el.
2010. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de az már sosem lesz a régi, olyan lesz mintha újra megismernénk egymást, és ebből következtetve meg is kell változnom....


oké, várok

2010. jún. 19. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el a döntését..
2010. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyerekes, hagyd menni.
2010. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze joga van és el is fogadom, ...
2010. jún. 19. 22:36
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából én vagyok az, aki ennyire erőltette, a nyakára mászott, érthető, hogy elege lett...
2010. jún. 19. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit lépjél túl rajta, nem ő az egyedüli a világon. Nemkell megalázkodni senki előtt. Te egy önálló ember vagy, önálló gondolkodással és kész. Nem vagyunk egyformák, bármilyen jó is volt a barátság előbb-utóbb kibukik ki is az igazi jó ismerős, vagy barát. Egy igazi barátok tudnak összecsapni, de nem ellenségeskedni egymással.
2010. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd rá magad, ne futass utána. Ha szeret, megbocsát idővel, ha nem, akkor mind1
2010. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!