Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A volt barátom egyik jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom egyik jó ismerősömmel akar járni. Figyelmeztessem a lányt, hogy én miért hagytam el a pasit?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy meglopott, megütött, folyamatosan hazudott és megcsalt. Szóljak az illető lánynak, vagy ne? Félek, nem hinne nekem, mert azt hinné, hogy csak féltékeny vagyok rá. De nem akarom, hogy őt is pofára ejtse a srác, mint engem.
2009. márc. 19. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat jo lenne neki szolni, de ugyis arra gondolna, hogy csak irigysegbol beszelsz. Figyelmeztesd, es ha netalan igy lenne akkor majd toled fog bocsanatot kerni, hogy nem hallgatott rad. De figyelmeztesd!
2009. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen szólj neki. Legfeljebb nem hisz neked, de előbb utóbb rájön, hogy igazad volt. A te lelkiismereted tiszta lesz.
2009. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp szólj neki erről és ha esetleg nem hinne neked vagy azt hinné hogy csak féltékeny vagy rá akkor meg is mutathatod neki ezt a kérdésed és akkor elhiszimajd sztm. ha nem akkor bocsi:)
2009. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy már próbáltam beszélni vele, de nem hajlandó meghallgatni (exem ellenem uszította...gondolom)
2009. márc. 19. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne avatkozz bele, majd rájön ő is.
2009. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék beleavatkozni, de a lánynak joga van tudni, hogy mit tett a volt barátom.
2009. márc. 19. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd,majd rájön magától. ha szólsz,akkor ugyis az lesz h Te vagy a hibás,és hazudsz mert csak be akarsz kavarni
2009. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ebbe nagyon beleavatkozni. Semmiképpen sem.

Feléd sülhet el rosszul a dolog.


25/f

2009. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó barátod, akkor próbálj vele beszélni, ha nem hallgat meg küldj egy e-mailt neki, azt biztos elolvassa. De csak óvatosan szólj, mert még bajod származik belőle, de lehet érdemes lenne kimaradnod belőle, már próbáltál szólni, innentől magára vessen a lány. Nem oldhatod meg mindenki problémáját...
2009. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor meglátod az első jeleket, hogy vele is hogy bánik a srác, akkor ülj le a lánnyal beszélni. Addig ne avatkozz bele! Ki tudja, lehet, hogy most már komolyan veszi a fiú is a dolgokat, és vele nem játssza el ugyanazt, mint veled. Szóval még ne szólj!
2009. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!