Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kicsit tanácstalan vagyok 3...

Kicsit tanácstalan vagyok 3 éve vagyunk együtt a párommal és ma reggel arra ébredtünk hogy ő is rosszat álmodott velem és én is vele lényegében ugyan azt, össze vesztünk egy buli közben ill. buli után . Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
mind ezt egy héttel az évforduló előtt , elég babonás vagyok ! bár lehet h csak túl reagálom ..

2014. jún. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha babonás vagy akkor biztos jelent valamit neked, én mondjuk 100% hogy nem foglalkoznék vele.
2014. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom. Én már álmodtam azt, hogy a párom meghalt és közben lebombázták a várost egy háborúban. Aznap elég szar napom volt, de azért túltettem magam rajta.
2014. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen , érzem hogy ez nem véletlen, és jelentenie kell valamit csak nem tudom hogy mit .. Azért köszönöm a válaszokat !
2014. jún. 29. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

1, ne menjetek buliba.

2, menjetek el buliba csakazértis, de ne vesszetek össze

3, a buli jelentheti az évfordulót is. Ha féltek, hogy összevesztek, össze is fogtok veszni.

4, Eleve úgy induljatok az évfordulónak, hogy össze akartok veszni. Na akkor nem fog sikerülni.

2014. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezzel fogod nyaggatni a párodat akkor meg tuti hogy össze is fogtok veszni, és az álom valósággá válik. Persze nem az álom miatt, hanem miattad, de te ezt is égi jelként fogod kezelni. :)
2014. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy volt egy szar éjszakátok, mindketten rosszul aludtatok, aminek lehet az oka szellőzetlen helyiség, túl meleg, kényelmetlen póz vagy bármi.


Most tényleg, te se gondolhatod komolyan, hogy egy álomtól jobb vagy rosszabb lezs bármi.

2014. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekesebbén érdekesebb válaszok és egyre inkább úgy érzem hogy én ragálom túl .. azért tényleg köszi !
2014. jún. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!