Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok fiatal miért viselkedik...

Sok fiatal miért viselkedik úgy, mintha ő lenne a jóisten vagy nem tudom mi, akinek ne merjen senki szólni semmiért?

Figyelt kérdés

Mert ha valaki be mer neki szólni csak egy kicsit is már ugrik agresszív módon és vagy fenyegetőzik vagy elkezd ócsárolni, meg ilyenek. Miért ilyen agresszívak egyesek?

Legalábbis én már tapasztaltam néhány ilyent, akik agresszíven reagálnak nagyon hamar ilyenekre.


2014. júl. 5. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem csak fiataloknál jellemző, ez sok mindenkire igaz 0-99 éves korig.


Mondjuk alapból senki nem szereti ha beszólnak neki, de ennek a kezelése már a másik fél intelligenciáján múlik. Van akinek ennyire telik.

2014. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a beszólás, hanem ha az ember szólni mer nekik valamiért.
2014. júl. 5. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Érzékenyek, nem tudják kordában tartani magukat, nagyképűek belül.


Nekem volt egy olyan fiú osztálytársam, aki eléggé sokat cikizett másokat. Még engem is, aki nem bántotta se semmi... Bár igaz, hogy közutált voltam valamilyen értelemben, de mindegy. :'D És ő nyugodtan piszkált másokat, ám ha neki... Hajjaj. Hisztizett fiú létére.


Belőle kiindulva érzékeny. Főleg, mert ezért még többet bunkóskodtak vele. És nem tudta rendesen kezelni a helyzetet. Gondolom ezért. Meg így népszerűbb is lehet... Legalábbis amit láttam, amennyire ismertem, erre tudok következtetni. Meg az akkori osztályomnak a jellegéből is kiindulva.


14/L

2014. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Haha szólj bármiért is annak a nyuggernek aki fénysebességgel szál fel a buszra, aztán meghal egy helyért :P

Ők az igazi kemény arcok.

2014. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most divat a nagyképűség, a "ki ha én nem" és az "aki mer az nyer". A szülők rettegnek attól, hogy mimóza gyerekeket neveljenek ezért átesnek a ló túloldalára.
2014. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert ő a jóisten. Annyi píze van hogy megvesz téged kilóra.


Vagy - hála a Kormánynak - annyira nincs mit veszítenie, hogy nincs miért visszafognia magát.

2014. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább olyanokat látok akik játsszák a jóIstent, de ha valaki beszól nekik egyből beszarnak...
2014. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... Én nagyon sokáig eltűrtem mindent. Ha vertek, ha beszóltak, ha fenyegettek semmit nem tudtam tenni. Nagyon... Mondjuk úgy gyenge vagyok. Depis is lettem stb. Most semmit nem tűrök el szinte. Ártó szándékra azonnal reagálok ha olyan van. Ez az a fajta amikor valakit éveken keresztül lakat alatt tartottak és még gyepálták is.

Aztán van aki ezzel kompenzálja önmaga hiányosságát. Van aki nem tudja uralni magát... Ezer szónak egy a vége: aki ellen fordult már barát nem kímél. Kb ez a helyzet.

Én magamból kiindulva tudom. Nem pártolom az erőszakot de kell ha túl akarod élni.

2014. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak sok fiatal ilyen, idősebbek is vannak bőven. Én is igyekszem ilyesmi lenni! ;) Gyakorlat teszi a mestert. Hogy miért?: mert így áll érdekemben, így járok jobban, így leszek az, aki szeretek lenni.
2014. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!