Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vágyom egy KOMOLY...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy KOMOLY kapcsolatra, idősebb fiú mellett! Miért nem tudja ezt senki elfogadni?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint fiatal vagyok. Lehet, hogy eddig még csak 14 évet éltem, de ez nem jelenti azt, hogy a mentális képességeim is egy 14 éves lány szintjén vannak.

Rettenetesen szeretethiányos vagyok, és nagyon szeretnék már egy komoly kapcsolatot, de valahogy a korosztályomban nem találok olyan értelmi és érzelmi szinten álló fiút, aki illene hozzám. Baráti köröm is 18-19-20 évesekből áll, szüleim is idősek és eddig mindig 18 év körüli fiúkkal szimpatizáltam. De mindig jött a probléma, hogy barátnője van, messze lakik, és egyéb negatív tényezők. Többek szerint "túl sok körülöttem a felnőtt", ami véleményem szerint nem túl előnyös. :/

De mégis. Miért nem tudják elfogadni, hogy szeretnék komoly kapcsolatot? Miért kelezel le mindenki, hogy "de hát te még csak 14 vagy!"?

Nagyon irritál! Kérlek segítsetek!



2014. márc. 21. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*kezel.

Bocsánat, elírtam.

2014. márc. 21. 21:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt azzal van probléma, hogy nem korodbelivel akarsz Te komoly kapcsolatot. Egyébként szerintem sem jó, hogy ""felnőttekből"" áll a baráti társaságod. Mondom mindezt 18 évesként.

Egy 18-20 éves fiúnak Te még nem tudod megadni azt, amit ő akar, legalábbis NEM KÉNE!

2014. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Segíteni nehéz.Én Ugyanígy voltam a te korodban.Sajnos a te korosztályod ezt még nem érti.A felnőttek meg már elfelejtették(F)
2014. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj a korban hozzád közelebb állókkal is barátkozni. A komoly kapcsolathoz pedig türelmesnek kell lenned, megeshet hogy csak évek múlva jön el, de soha ne add fel. 17/F
2014. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok az a probléma, hogy a korombeliekkel elvagyok egy darabig, de egy idő után egyszerűen agyérgörcsöt kapok a nyavalygásaikon, amikor annyira egyszerű és könnyen megoldható dolgok miatt problémáznak. Velük semmi komolyról nem lehet beszélgetni. Komolyan, ha ilyen pici dolgokat, mint hogy "Jaj, nem válaszol a "pasim" facebook-on, vajon szeret-e még?" ennyire felfújnak, akkor mi lesz később?

Jaj.

2014. márc. 21. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
14-vagy de imádom ahogy gondolkodsz! 18/f.
2014. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 21. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és előttem válaszoló. Nem meglepő az, hogy "ilyen szinten" vagy, a normálisabb lányok ugyanígy gondolkodnak, esőben is tudnak sokan úgy viselkedni közületek, mint egy igazi nő.

Azzal semmi probléma, ha idősebbre vágysz, legalábbis amíg ilyen szinten... :)

Miért nem sikerült eddig senkit találnod, miért nem talált még meg eddig senki, ha egyébként ez a dolog ennyire zavar?

Helyileg merrefelé vagy egyébként, milyen lehetőség adottak az ismerkedésre? :)

19F

2014. márc. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem találhatnál értelmes embereket a te korosztályodban is, csak jó helyen kéne keresgélned. Milyen suliba jársz? 8.-os vagy vagy gimis? Az Eötvösben, Trefortban, Apáczaiban, Fazekasban biztos találnál okos értelmes fiút és barátnőket is.
2014. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden fiú unintelligens csak ezt sajnos a mai lányok nagy része nem képes észrevenni mert nekik fontosabb a külskő mint a belsőérték és az intelligencia. 17/F
2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!