Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy mutatkozzak be egy...

Hogy mutatkozzak be egy közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
12/L
2014. júl. 5. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj a bizonyos személynek ( gondolom chat-re gondolsz)

Köszönj, s kérdezz tőle (pl: Hány éves vagy? , Hol laksz? ) s ha szerencséd van, s őt is érdekli, visszakérdezi.

2014. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen publikus bemutatkozás van,akkor ne túl hosszan,és lényegre törően.

Ha valakire ráírsz,és neki mutatkozol be,akkor mond,hogy szeretnél ismerkedni(mondjuk barátkozás céljából),és mutatkozz be teljesen.Itt se írj túl hosszasan,mert sok ember nem érdekel a kisregény.

Engem érdekel bárkinek az élete gyakorlatilag,de van úgy,hogy én is beleunok a sokadik túl művésziesre sikerült bemutatkozásra.

A művészies bemutatkozás alatt értem azt,hogy egy csomó idézetet beilleszt a bemutatkozásba,meg elkezd nyáladzani,hogy ő ilyen,meg olyan,meg mindenki egy sz...,de hogy ő mennyire kedves.

Aztán róluk szokott kiderülni,hogy taplók.


Szóval a hosszú,művészies bemutatkozást kerüld!

2014. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!