Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennek mi az oka? (facebook like)

Ennek mi az oka? (facebook like)

Figyelt kérdés

Sajnálom, tudom hogy ez egy buta kérdés.

Szeretném megtudni hogy mi az oka annak hogy 2 ember közül akiknek ugyannyi ismerősük van az egyiknek 100 feletti a másiknak fele annyi lájk van a képein.

Ennek mi az oka?

Normális képekről van többnyire szó.


Az értelmes és jó modorú válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

Kérem senki ne legyen tolakodó és/vagy durva! Ez csak egy kérdés kíváncsiágból.



2014. máj. 2. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Népszerűség kérdése...vagy hogy ő mi mindent szokott like-olni. Mert ha minden képet belike-ol amit meglát, akkor mások már csak viszonzásképpen like-olják az övét..

De ugye tudod, hogy ez nem jelent semmit.

2014. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem mérvadó. Nem élem facebookon az életem. Ritkán posztolok. De manapság ha 100 alatt van a lájkjaid száma akkor tulajdonképpen lenéznek. És ez a zavaró.
2014. máj. 2. 18:24
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy az ismerősei milyenek. Nem mindenki ücsörög és likeolgat a facebookon egyfolytában.

Az meg, hogy lenéznek ha kevés like-ot kap valaki, őket minősíti. Egy embert nem az határoz meg, hogy hány like-ot kap. Akik gyűjtögetik a likeokat, azok arra mennek, hogy "szeretetet" kapjanak, az ilyen emberek többnyire önbizalomhiányosak és/vagy szeretethiányosak. Ezért a posztokkal akarnak megfelelni másoknak azáltal, hogy minél több likeot kapjanak.

2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!