Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Végig lehet járni egy egyeteme...

Végig lehet járni egy egyetemet, hogy senkivel nem alakítok ki barátságot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok barátkozós típus, ha oda jönnek, nem hajtom el őket, de én nem szeretek senkihez oda menni dumálni, hogy bemutatkozzak, meg kérdezgessem!

HGimiben is 1-2 emberrel beszéltem az osztályból, és nem több!


Úgy tűnik felvesznek idén szeptembertől egyetemre!

Végig lehet járni úgy, hogy nem barátkozok senkivel?

Vagy muszáj lesz? Hallom, hogy az anyagot szokták egymás körében küldözgetni!

Bajban leszek, ha nekem nem lesz kitől elkérnem?

18L



2014. júl. 7. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha neked ez komfortos. Bár néha lehet, hogy nem árt néha adni, vagy kontaktolni, elvégre te is szorulhatsz néha segítségre. Amúgy végiggondoltad már mi akadálya, hogy másokkal kapcsolatba lépj?
2020. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én most vagyok harmadéves az egyetemen, és ha minden jól megy mint eddig jövőre végzek is, és habár beszélgettem emberekkel meg volt is már számos csoportmunka mögöttem, mégsem sikerült túlzottan közeli kapcsolatot kialakítanom senkivel. Néha úgy szüneteken váltottam pár szót emberekkel és ennyi. Mivel van facebookom és aktív is vagyok a közös csoportnak így könnyebben hozzájutok infókhoz meg sok puskafélét is megosztanak ott szóval annyira nem vagyok lemaradva dolgokról. De már nagyon várom a végét mert míg az első két év úgy tűrhetően elment, már így harmadik évben érzem hogy tovább kellene lépni.

Ha olyan tárgyad van ami csoportmunkát igényel, nehéz dolgod lesz (főleg később, ezt magamról tudom), de ha bejársz a szemináriumokra és órákra (én volt, hogy betegen is jártam) akkor nagy gond biztos nem lesz a tanulással. Meg mostmár van az elearning ahova sok dolgot feltesznek és van hogy abból elég is vizsgákra tanulni. De ha te vágysz a társaságra meg szeretnéd hogy könnyebb dolgod legyen csapattárs találásánál akkor ötletszerű pár emberrel összeismerkedni.

Nekem sajnos nem igazán sikerült a 3 év alatt, hiába próbálkoztam még elsőévesen, de hátha neked aki elsőéves és ezt nézi sikerülni fog (mivel a kérdező gondolom már rég lediplomázott).

febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!