Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Milyen kinézet jön eb...

Fiúk! Milyen kinézet jön eb egy lányon?

Figyelt kérdés
Pl: Milyen alkat? Milyen öltözködés? Milyen hajszín , vagy stílus.. ? És milyen belső tulajdonságok?
2014. júl. 7. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*be.. elírtam :D
2014. júl. 7. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Szeretem, ha szőrös a lába, ha azt a mellszőrével összeköti egy kancsík, ha a talpát sose mossa és csattogós papucsban jár. Szeretem, ha a mosolya mutatja, hányszor verte meg az előző, agresszív vőlegénye és az izgat fel igazán, ha mindezt megkoronázza egy jóféle tájszólással, sűrűn tűzdelve román szitokszókkal. Amúgy ezt hányszor kérdezitek még meg? Ha lány vagy, minden bizonnyal tele vagy szépséggel, amiket még nem fedeztél fel magadban. Ahelyett, hogy a gyengeségeidre keresed itt a szép szavakat, vigasztalást, igyekezz azzal foglalkozni és azt kidomborítani magadon / magadban, ami előnyöd és ami ékességed. 20/f
2014. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már kb az 5 millió nem rudom hányadik ilyen kérdés..

Hát,legyen egyszerű,kedves,természetes,adjon azért magára.Az alkat annyira nem számít,csak ne legyen kövér,sem bone collection.Legyen a tekintetében valami,ami nagyon megfog-szinte égessen a tekintete,ragyogjon. :D

2014. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még vki?:D
2014. júl. 7. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, vannak olyanok, akik 150 kiló alatt szóba sem állnának veled! Szerintem kezdj gyorsan egy hízókúrába! Vacsira 1 kiló lisztből készített fánk, 3 üveg lekvárral, néhány pizza és egy fél disznó meg is teszi! Ha kitartó vagy, fél év-év múlva valakinek te leszel az álomnő!
2014. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz kihagyom :"D
2014. júl. 7. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian féle nők. 18/F
2014. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem csak annyi fontos, hogy legyen arca. Ha nincs arca, akkor nem ismerem fel soha, ami nem nagyon praktikus. Tehát legyen.
2014. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!