Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltál a Pride-on?

Voltál a Pride-on?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy érezted magad.

2014. júl. 9. 19:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Én meleg vagyok, de ez a Pride többet árt nekünk mint használna... Az utcán rázzák magukat felnőtt férfiak sminkben és egy rózsaszín bugyiban, mi nem ilyenek vagyunk...
2014. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem. De ha meleg lennék, akkor sem mennék oda, bohócot csinálni magamból.
2014. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Én is meleg vagyok, de egyetértek a többiekkel... nem megyek ki égetni magam. a meleg többsége nem ilyen, hanem visszahúzódó, normális srác. Csak a hajtűdobáló, pinkben és whiteban riszáló, magamutogató, stb. mennek ki a melegek közül inkább.
2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
25%

Antipride vagyok. Ez borzalmas és elképesztően undorító, taszító és felháborító! Milyen jogon akarják ráerőszakolni az emberekre a ferdehajlamúak elfogadását?! Ez abszurd, természetellenes.

100 évvel ezelőtt álmodni sem mertek ilyesmiről. Gusztustalan, ahogy van az egész.

2014. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%

Nem, de én hetero vagyok, bár akkor se mennék ki, ha érintett lennék. A felvonulást ki kéne hagyni, és a hangsúlyt más, valódi értékekre helyezni (film, előadás, kiállítás... stb.), ami a felvonulás árnyékában egyáltalán nem kap kellő szerepet.

Mindig lesznek emberek, akik nem fogadják el a másságot, nekem semmi problémám velük emberekkel, csak nem értek egyet a provokáció szintű programokkal, mert azoknál mindig előjönnek azok, akik csak balhézni akarnak (most is voltak), az meg nem hiányzik.

2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
33%
Én csak a Pride FC -t ismerem.
2014. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
Én menni akartam, mert ahogy láttam videókon, fotókon az utóbbi időben egy teljesen jó hangulatú zenés felvonulás lett, nem pedig kirívó emberek riszálása. Végül akivel mentem volna nem tudott eljönni velem, így idén kihagytam, de jövőre mindenképp szeretnék ott lenni.
2014. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a Válaszát!!!
2014. júl. 10. 05:35
 10/40 anonim ***** válasza:
60%
Én meleg vagyok, én sem mentem, nem is tervezem, hogy valaha mennék. Szerintem is többet árt, mint használ.
2014. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!