Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri külföldre menni egy...

Megéri külföldre menni egy koncertre?

Figyelt kérdés

Például Magyarországról Londonba egy Eminem koncert kedvéért?

Mennyit tud visszaadni élőben egy ilyen koncert?

Hogyha az aréna hátsó szektoraiban van a helyünk?

És körülbelül mennyi lenne 2 személy részére az út oda-visza?



2014. júl. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs az az együttes vagy előadó aki miatt százereket költenék repjegyre meg szállásra. :D De ahogy érzed
2014. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bécsig igen, Londonig nem.
2014. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt az előadót még nem találták ki, akiért Londonba elmennék. Környező országokba viszont lazán.

Út meg attól függ, hogy mennyire időben kaptok észbe, hogy menni szeretnétek és mennyit szántok rá. Lehet jó előre lefoglalt fapados járattal is menni és valahol elcsövelni. Lehet szépen kényelmesen menni, hotelt foglalni és akár maradni is néhány napot, nézelődni.

Aréna koncertekről ne engem kérdezz, az én kedvenceim inkább PECSA méretű helyeket tudnak megtölteni.

2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez teljesen szemelyfuggo. Nekem nagyon szep emlekeim vannak londoni koncertre utazasok kapcsan. Lattam ott Prince-t, Bonjovit, Aerosmith-t, de a nemetekhez, franciakhoz is tobbszor mentem. Az meg hulyeseg, hogy szazezreket kell kolteni, a szallast es a repulest is ki lehet hozni joval olcsobban. Ha valaki imad egy eloadot, akkor menjen. En ossze szoktam kotni ezeket az utazasokat varosnezo programokkal es akkor eleve nem azt nezed, hogy draga volt a koncert, hanem egy kis utazoprogram. Az arena hatso szektora nyilvan nem a legjobb hely, de azert lehet onnan is latni hallani meg foleg, de az is lehet ha varsz kesobb lehet kapsz jobb helyre is meg, szoktak eloszedni kesobb is jegYeket
2014. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!