Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 közti fiatalok! Ti...

20-25 közti fiatalok! Ti elmennétek egyedül koncertre, színházba külföldre?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért,ha nem miért?
2011. dec. 26. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyedül nem igazán járok el sehová, mert nekem smafu, hogy egyedül elmenjek egy kulturális rendezvényre.
2011. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon egyaltalan nem furcsa, ha valaki egyedul megy ilyen helyekre. Sot vacsorazni, moziba is jarnak szoloba.
2011. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem igazán... először is azért mert bizonytalan még a nyelvtudásom, másodszor meg jó valakivel átélni azt a koncertet és utána megbeszélni, együtt hazamenni... Nekem szükségem van ezekre az érzésekre is :)
2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Mert 20-25 közötti fiatal vagyok.
2011. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat buliztam kint egyedül. Nem volt társaságom, nem is kerestem. Itthon is mentem többször egyedül buliba, mert engem érdekelt, de más nem szerette azt a zenét. Én ezért nem akartam kimaradni, meg társaságfüggő sem vagyok. El tudom szórakoztatni magam
2011. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyedül én sem járok ilyen helyekre... de attól, hogy külföld, nem ijedek meg. Az osztrák határ mellett élek, némi nyelvtudással semmi gond nem érheti az embert, ráadásul a nyugati országok nagy része sokkal biztonságosabb Magyarországnál.
2011. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam is már egyedül külföldön koncerten. Ha valami nagyon érdekel, és elérhető közelségben van, nehogy már azon múljon, hogy találok-e valakit, aki eljön. Természetesen társaságban jobb.
2011. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Koncertre biztosan nem, mert feszélyezve érezném magam, hogy ilyen helyen egyedül vagyok. Színházba talán, végül is miért ne. Moziba pedig rendre egyedül szoktam. Igaz volt már kellemetlen élményem, mikor a jegykiadó lány 3X megkérdezte, hogy kettőt kérek-e...
2011. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán. Csak nem lenne hova visszajönnöm. Nem mintha ez gond lenne.
2011. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

A válaszom mindegyikre nem.

Külföldre azért nem, mert nem vagyok elég talpraesett és bátor, na meg a tájékozódási képességem is egyenlő a nullával (egy 4X4-es helyiségben is el tudok tévedni :D).

Na meg számomra fontos, hogy az élményeket megoszthassam valakivel, legyen valaki akivel átélem azokat.

Ugyanez érvényes a szinházra és a mozira is.

Szeretem megosztani az élményt és utána beszélgetni róla.

L/24

2011. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!