Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti barátkoznátok vele ezek...

Ti barátkoznátok vele ezek után? (lent a történet)

Figyelt kérdés

pár hónapja iskolát kellett váltanom, ezért mivel új tanuló voltam a lány osztálytársaim hívtak mindenhová. volt egy lány, akivel különösen jól kijöttünk, sok volt bennünk a közös dolog, jól elbeszélgettünk. egyszer megkérdezte, hogy ismerem-e xy-t? rákérdezett arra az emberre, aki miatt már hosszú ideje rosszul éreztem magamat (tipikus történet, szerelmes lettem egy fiúba, de én neki csak kihasználásra voltam jó...) mondtam, hogy igen aztán elmeséltem a történetet honnan ismerem. egész este őt emlegette, mondta, hogy ő 7 éve szerelmes belé, de ő sosem feküdt le vele, mint én. rá 3 napra lefeküdtek, amit el is mondott nekem..... na képzelhetitek milyen jól esett, de visszafogtam magam és mondtam, hogy mindegy, nem vagyok a barátnője nem érdekel. próbáltam ezzel nem foglalkozni. aztán volt egy lány, aki megakart kettőnket verni, de engem nem is ismert, csak őt. ő odament hozzá balhézni, de addig én máshol voltam. ebből hisztit csinált, hogy nem álltam ki mellette, mikor azt se tudtam ki volt az a csaj, aki megakart engem verni. aztán következő alkalommal elmentem velük bulizni, de közben felhívott egy régi barátnőm, hogy találkozzunk, közben vele is találkoztam, de kiderült, hogy ugyanarra a helyre tartunk és nem voltam el tovább félóránál, mialatt keresett engem, ezután kaptam egy fejmosást, hogy mitképzelek, hogy elmegyek ezzel meg azzal ide meg oda, mikor velük mentem el eredetileg.


most viszont hallom vissza, hogy én nem keresem...


2014. júl. 16. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szép történet.........
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd őket.Keress más igaz barátokat!
2014. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egy hosszú, mély tartalmas barátság kezdete ahol számíthattok egymásra, sőt szerintem adj neki kölcsön mindenféle értékes cuccot. Vagy csak hagy őt a pcsába mert oda való
2014. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!