Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol rontom el mindig?

Hol rontom el mindig?

Figyelt kérdés

Ha rámír egy fiú és beszélgetünk, mindig szóba jön az, hogy én felgma vagyok, köcsög és nagyon őszinte, emiatt meg utálnak. Erre a fiú azt szokta mondani hogy szerinte nagyon kedves vagyok és ő nem utál egyáltalán. Ha többet beszélgetünk mindig belémszeret, pedig ugyan úgy viselkedek vele is mint mással. De nem akarok vele kapcsolatot ezért megpróbálok távolságtartóbb lenni, hogy barátok legyünk csak.

Az egyik fiú annyira megsértődött emiatt, hogy nem is szól hozzám, ha találkozunk nem köszön. Viszont ő fontos volt nekem... Nagyon sajnálom, és nem tudom mivel bántottam meg mert nem voltam vele bunkó. Kérjek tőle bocsánatot vagy hagyjam rá? Egyébként rengetegszer megbántott, de elnéztem neki mindig. Nem tudom mit csináljak..



2014. júl. 18. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Aranyom minden normális férfi ezt teszi ha megpróbálod berakni a barátzónába. Nem tudom honnan veszitek, hogy ipari mennyiségű egyébként szinte bármi értelmes dologra tökéletesen használhatatlan lánybarátra van szükségünk.
2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
FÉRFIEGÓ ennyi, a férfiak nem bírják elviselni a kosarat, szeretnek ők irányítani minden férfi nemű egyed ilyen!
2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!