Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nentudok ismerkedni, nem...

Nentudok ismerkedni, nem veszem észre a jeleket, ha valakinek bejövök és ezzel rontom el az egészet. , hogyan tudnám észrevenni, ha bejovok egy srácnak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit rontanál el ezzel? Ha tetszel egy fiúnak az menjen oda és hívjon el randizni, ha neked is tetszik akkor igent mondasz ha nem nem! Nincs ezen mit elrontani!
2014. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan kis nyámnyila mindegyik,hogy hozzám se szólnak, nemhogy elhivnának valahova...ááá dehogyis.
2014. júl. 2. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet nem is jössz be nekik,azért nem hívnak el.
2014. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha barátnőmmel megyek valahova akkor mikor elkoszonok meg minden utána szoktak mondani,hogy ez a srác bámult meg hogy miért nem vettem észre meg ilyesmi...
2014. júl. 2. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az olyan barátokat , akik utólag tájékoztatnak. :D

Legközelebb mond azt a bnőidnek, hogy ha valaki néz téged , akkor szóljanak.

2014. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ha észre veszed mit csinálsz? te hivod el randizni??? Kislány hagyd már meg a fiknak hogy fiúk legyenek. Ha igent mond mi lesz te viszel neki virágot és te kiséred majd haza a randi végén???? Ha nyámnyila azért nyámnyila mertmég nem érett arra hogy barátnöje legyen. Gondolom még elég fiatal vagy az irásod alapján....
2014. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15 vagyok és azért érzem így, mert most az összes barátnőmnek,ismerősömnek van barátja csak nekem nincs-___-

Aztán ez lehangolt...

2014. júl. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!