Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kecskeméten hova járnak a...

Vikcy kérdése:

Kecskeméten hova járnak a fiatalok bulizni?

Figyelt kérdés

Jövő héten egy hónapra lemegyek Kecskemétre és nem szeretnék egyedül otthon ülni, de nem tudom, hova mehetnék. Olyan hely kéne, ahol lehet táncolni és ismerkedni.

21/l



2014. júl. 19. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vagyok az a bulizós típus. Annyira mintha emlékeznék itt feltett a hasonló kérdések kapcsán, hogy nincs igazán jó hely. Mivel nem járok, így nem is tudom, hol és milyen helyek vannak.

Amiért lényegében írtam: nem tudom vannak-e barátaid ott ahol élsz, én Kecskemét mellett élek és nincsenek barátaim. Így ha adnál egy esélyt nekem, találkozhatnánk Kecskeméten, beszélgethetnénk, te sem otthon ülnél és én sem. Egyébként biztosan messze laksz, úgyhogy csak barátság jöhet szóba, a távkapcsolatok nem nekem valók, meg amúgy is béna vagyok bármilyen kapcsolat kialakításához. 24/F

2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mokambo, Parkoló (a régi Red Colt) :)
2014. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első válaszoló: Kedves ajánlat, de nem szeretek úgy találkozni valakivel, hogy előtte nem tudok róla semmit és ma megyek le, nem lesz netem, így levelezni sem tudunk. Köszönöm, hogy írtál, remélem, szerzel majd barátokat.

2014. júl. 21. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze egy ismeretlen városba, egy ismeretlen helyre, egy csomó ismeretlen ember közé elmennél bulizni meg ismerkedni...

Wifi képes eszközöd van? Akkor többek között a KFC-ben, a McDondald's ban, na meg az egész főtéren ingyen tudsz netezni.

2014. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!