Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetnék meg rendes...

Hol ismerkedhetnék meg rendes 20 év körüli lányokkal barátilag Budapesten? Vagy erre manapság már csak interneten keresztül van lehetőség?

Figyelt kérdés
Az egyetemen nyáron nincs élet. Nem tudom hova lenne érdemes mennem.

2014. júl. 22. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak interneten érdemes. Ha ráírsz 150 lányra, abból is csak 3-4 lesz életképes és akkor még nincs ott, hogy összeilletek-e. Akkor minek menjek ki az utcára rohangálni, leszólítani csajokat? Előbb járnám le a sarkam...
2014. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félre érted, nem párkapcsolatot keresek. Egyszerűen fogalmam sincs hova járnak ezek a lányok nyáron.
2014. júl. 22. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Fesztivál, nyaralás, buli, ilyen helyekre nyárnak. A legegyszerűbb az lenne, ha egyetem alatt barátkoznál velük össze, aztán a nyarat is tölthetnétek közösen, vagy legalább lennének közös programjaitok és tudnád is, hogy hol keresd a hasonló lányokat.
2014. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Járnak például: Strandra/tavakra, fesztiválra, koncertre, vagy csak megisznak valamit egy normális, kiülős kávézó/kocsma/cukrászda teraszán.

Van pár hely ahol én biztosan nem ismerkednék, pl utcán, boltokban, gyógyszertárban, rendelőben, könyvtárban.

2014. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amiket írtatok az mind este, éjszaka történik. Tapasztalataim alapján egy nap 24 órából áll mindenkinek:) Kivéve a nyaralás az meg ugye nem tart egész nyáron.
2014. júl. 22. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nem hiszem el, hogy csak barátkozni akarsz. :D Egyetlen hímnemű barátom van, aki elképesztően meleg, és imádom is, illetve még egy, de ő is lesz@r, mióta lett csaja, tehát nyilván szingli vagy, csak ilyen bénán hátulról nyomulós... Fura. Mármint hiszek abban, hogy létezik fiú-lány barátság, de borzasztó ritka, és általában az élet hozza, nem pedig egy ilyen nyomi kérdés. :D Amúgy én is 20 éves lány vagyok, nyáron főleg dolgozom, és már meg is ismertem pár jófej embert amellett, hogy lesz egy kis pénzem. Szóval én azt mondom, hogy csináld, amit szoktál (munka? bevásárlás? könyvtár? séta a városban? fagyizás? edzés? egy esti kocsma a haverokkal?), és majd a helyzet adni fogja. Igen, sokan buliznak és fesztiváloznak, nem tudom, hogy egy közös hányás vagy ilyesmi mennyire alakít ki hosszútávú barátságokat, én speciel a mai napig nem felejtettem el, milyen jót hánytam bnőmmel 3 évvel ezelőtt. :D De ha ez csak egy ilyen kamu kérdés, hogy rád írjanak a 20 éves csajok, az nagyon para...
2014. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Pont ezért tettem fel ezt a kérdést, mert nem neten szeretnék ismerkedni, hanem kimenni valahova, csak nem tudom hova. A szándékaim meg a kérdés szempontjából nem számítanak. Akárki felteheti, a válasz ugyan az:)
2014. júl. 22. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
főiskolákon, egyetemeken.
2014. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
koncerteken, fesztiválokon.
2014. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!