Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért félnek a lányok egy...

Miért félnek a lányok egy randitól, személyes találkozótól? Ma már csak neten keresztül lennének hajlandóak ismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert a randin nincs photoshop...
2014. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Ők sminknek hívják:)
2014. júl. 25. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Saját élményeimről írok.


Hosszú a lista, csak pár általános dolog:


1. Élőben kiderül, hogy a pasi mégsem egyedülálló, felesége van, de némi kalandot szeretne.


2. Ugyan nincs senkije, de el kezd erőszakoskodni. Szó szerint megtörtént, hogy többedik randi után nappal meghívtam egy kávéra a lakásomba, és majdnem megerőszakolt.

2014. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek pont olyan dolgok, amit egy személyes találkozó alkalmával ki lehet szűrni, neten meg nem. De a női logika másképp vélekedik:)
2014. júl. 25. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalok, akkor a kevés tapasztalat miatt esetleg.
2014. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

#4.


Pont olyan dolgok, amit 1-2 alkalommal nem lehet kiszűrni, mert én sem vagyok teljesen hülye, tehát eleve diplomás, elvileg normális emberekkel randiztam, akik nagyon ügyesen tudtak hazudni vagy titkolni az igazi énjüket.

2014. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK, de ha annyira jól szituált valaki, akkor több alkalom után sem fogod leszűrni. Ha nem találkoztok, akkor meg soha sem. Szóval ezen az elven soha senkivel sem érdemes randizni semmilyen körülmények között. Értem, amit írsz, és elhiszem, hogy így gondolkodnak a nők, de azért már mégiscsak na.
2014. júl. 25. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, akinek nincs diplomaja az agyhalott...

igazad van igy tovabb...

erdekes en nem akartam senkit eroszakolni... pedig vittem matan csajt nem egyszer haza.

de te tudod :)

“elittars”

2014. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

mert a nők többsége sablonok szerint élő állat.

sokan pont neten sem akarnak ismerkedni, illetve neten nincs is értelme nőt keresni.


nők többsége ismerősökön munkahelyen iskolán keresztül szeret párt találni, mert az "biztonságos".

ha ismerkedni akarsz, facebookosat kell játszani az ismerőseiden keresztül. kapcsolat hálónak hívják.

2014. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!